FINAŁ MISTRZOSTW SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Kolejnym etapem Mistrzostw Szkoły w halowej piłce nożnej była finałowa faza imprezy, rozegrana systemem pucharowym 13 grudnia 2018 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE MIEJSCA NASZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH

W VIII Memoriale Mieczysława Banacha - rozegranym 15 grudnia 2018 roku w Polkowicach - w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" I miejsce zajęła Natalia Matwiszyn (kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego), III miejsce - Bartosz Jałowiecki (kl. I "a" Technikum), natomiast Magdalena Bartków (kl. III "a" Technikum) uplasowała się na IV miejscu.

Czytaj więcej....

 

ZAGRALI Z MIKOŁAJEM!

6 grudnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja szkolnego Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkowej "Grajem z Mikołajem". W imprezie wzięła udział imponująca ilość drużyn (17!) ze wszystkich typów szkół.iłośnicy sztuki wysokiej, pasjonaci teatru i opery – uczniowie, rodzice i nauczyciele – mieli okazję obejrzeć 23 listopada 2018 roku piękny spektakl na podstawie bajki o Kopciuszku Perraulta.

Czytaj więcej...

 

ZAKOŃCZYLIŚMY UDZIAŁ W PROJEKCIE EDUKACYJNYM „PSYCHOEDUKACJA MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PRAWIDŁOWOŚCI ROZWOJOWYCH NA DANYM ETAPIE ŻYCIA

Od września do grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach mieli możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym „Psychoedukacja młodzieży w zakresie prawidłowości rozwojowych na danym etapie życia”, dzięki któremu uczestniczyli w warsztatach psychologicznych dla klas pierwszych prowadzonych przez psychologa – panią mgr Justynę Konowalczyk, oraz w serii warsztatów nt. seksualności prowadzonych przez psychologa i seksuologa – panią mgr Aleksandrę Żyłkowską.

Czytaj więcej...

 

„SŁODKA JULKA” ZA NAMI

16 listopada 2018 r. uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w projekcie „Słodka Julka”, zorganizowanym przez OZPN Legnica, Miedziowe Centrum Zdrowia i Fundację Samodzielne.pl.

Czytaj więcej...

PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA!

17 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych "Dopalacze i inne narkotyki – nowe zagrożenia w środowisku szkolnym. Profilaktyka narkomanii", prowadzonych przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, komisarza Łukasza Rachwalskiego.

Czytaj więcej...

 

"SYMULACJE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI" W NASZEJ SZKOLE

5 października 2018 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz kolejny odbyły się "Symulacje niepełnosprawności".

Czytaj więcej...

 

"ŚWIĘTO MŁODZIEŻY – MOSTY ZAMIAST MURÓW"

7 września 2018 roku był dla uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia kolejnym dniem integracji w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

 

POLKOWICKI TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 793 200 020

Polkowicki Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży został uruchomiony 1 czerwca w Dzień Dziecka. Telefon działa codziennie w godzinach od 16:00 do 24:00, również w niedziele i święta oraz podczas wakacji. Szukające pomocy oraz wsparcia dzieci i nastolatki, dzwoniąc pod numer 793 200 020, otrzymają pomoc psychologiczną.

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA PROZDROWOTNA 2015/2016

EDUKACJA PROZDROWOTNA 2016/2017

EDUKACJA PROZDROWOTNA 2017/2018