logo 2

 

 ProjeKt: „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

 
 

 

Harmonogram zajęć DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

Zakwalifkowanych nuczestników projektu "Zagraniczne staże drogą do europejskiego rynku pracy" prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć językowych  z języka angielskiego - plik [pdf].

 

LISTA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Zagraniczne staże drogą do europejskiego rynku pracy" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).  Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników projektu - w załączeniu - plik [pdf].

 

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do projektu pt. „Zagraniczne staże drogą do europejskiego rynku pracy". Kandydat jest zobowiązany do złożenia Formularza zgłoszeniowego wraz z ankietą wstępną projektu do sekretariatu szkoły w terminie do 02.02.2018 r. do godz. 14.00.

Czytaj więcej...