MARCEL JASIŃSKI WICEMISTRZEM POLSKI W KICKBOXINGU!

W dniach 20-22 kwietnia 2018 roku w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Low Kick Seniorów i Juniorów. W zawodach wystąpił Marcel Jasiński - uczeń klasy II "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a zarazem zawodnik klubu Armia Polkowice.

Czytaj więcej...

 

JESZCZE O IV. TYGODNIU ZAWODOWCÓW

Podczas IV. Tygodnia Zawodowców nasi uczniowie wzięli udział w różnorodnych przedsięwzięciach zawodoznawczych. Jednym z nich była wycieczka do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie (19 kwietnia 2018 roku), współfinansowana ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

"ZAWODOWY ZAWRÓT GŁOWY" – ŁĄCZYMY PASJĘ, NAUKĘ I DOBRĄ ZABAWĘ

IV Tydzień Zawodowców 2017/2018, odbywający się pod hasłem „Zawodowy zawrót głowy”, obfitował – jak co roku – w wiele przedsięwzięć.

Czytaj więcej...

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - ETAP POWIATOWY

21 marca 2018 roku w Chocianowie odbyły się powiatowe eliminacje 21. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Czytaj więcej...

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - WYNIKI ETAPU GMINNEGO

23.02.2018 r. w polkowickim Ratuszu odbyły się gminne eliminacje 21. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w których uczestniczyło 9 uczniów z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

 

LIST GRATULACYJNY DLA BENIAMINA ŁUKASIEWICZA

8 lutego 2018 roku Dyrektor Szkoły, pan Zbigniew Gołębiowski, i Wicedyrektor ds. Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, wręczyli Beniaminowi Łukasiewiczowi – uczniowi klasy II "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej – list gratulacyjny i upominek za "wzorową postawę, którą zaprezentował 1 lutego 2018 roku, wykazując się uczciwością i roztropnością".

Czytaj więcej...

 

"PRAKTYCZNIE TO UMIEM" - PROJEKT DLA TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA 

30 listopada 2016 r. uczniowie klas I i II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w koncercie profilaktycznym pn. "Rysiek przestrzegał mnie przed braniem", zawierającym elementy profilaktyki uzależnień i wspomnień o Ryszardzie Riedlu - artyście grupy „Dżem” uwikłanym w nałóg. Organizatorem przedsięwzięcia było Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych.

Czytaj więcej...

 

BRĄZ MARCELA JASIŃSKIEGO!

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rusza realizacja kolejnego przedsięwzięcia finansowanego ze środków unijnych.

Czytaj więcej...

 

ELEKTROMECHANIK 2016/2017

ELEKTROMECHANIK 2018/2019