STAŻYŚCI W GRODZIE KRÓLA ARTURA I RYCERZY OKRĄGŁEGO STOŁU

14 lipca 2018 roku grupa stażystów z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach – wraz z opiekunami: panem Stanisławem Wrzosem i panem Piotrem Błażejczykiem – wybrała się na kolejną wycieczkę. Tym razem celem była stolica Anglii z przełomu XII i XIII wieku: miasto Winchester.

Czytaj więcej...

 

A W PORTSMOUTH...

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą fotorelacją z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

PIĘKNI, MŁODZI I NA STAŻACH

Oto kolejna porcja zdjęć z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

PIERWSZE KROKI NA ANGIELSKIEJ ZIEMI

Stażyści (i ich opiekunowie) z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach są już w Portsmouth i zapoznają się ze swymi obowiązkami.

Czytaj więcej...

 

KORNELIA SZUMAŃSKA NAJSKUTECZNIEJSZYM UCZESTNIKIEM AKADEMII MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY!

Uczniowie naszej szkoły brali udział w IV edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy (AMP). Organizatorem tej ciekawej formy edukacyjnej była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie.

Czytaj więcej...

 

JESZCZE O IV. TYGODNIU ZAWODOWCÓW

Podczas IV. Tygodnia Zawodowców nasi uczniowie wzięli udział w różnorodnych przedsięwzięciach zawodoznawczych. Jednym z nich była wycieczka do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie (19 kwietnia 2018 roku), współfinansowana ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

"ZAWODOWY ZAWRÓT GŁOWY" – ŁĄCZYMY PASJĘ, NAUKĘ I DOBRĄ ZABAWĘ

IV Tydzień Zawodowców 2017/2018, odbywający się pod hasłem „Zawodowy zawrót głowy”, obfitował – jak co roku – w wiele przedsięwzięć.

Czytaj więcej...

 

ŚWIĘTOWALIŚMY "DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

21 marca 2018 uczniowie klasy 1 "a" Technikum i 1 "b" Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w XV edycji Dnia Przedsiębiorczości, którego celem było doświadczenie związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową.

Czytaj więcej...

 

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ

13 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Dolnośląskiej Licealiady.

Czytaj więcej...

 

„LICZ SIĘ ZE SŁOWAMI” – PIĘCIORO UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY W ETAPIE POWIATOWYM!

Znamy już wyniki szkolnego etapu XIV Powiatowego Konkursu Poprawności Językowej „Licz się ze słowami” 2017/2018 (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne).

Czytaj więcej...

 

"PRAKTYCZNIE TO UMIEM" - PROJEKT DLA TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rusza realizacja kolejnego przedsięwzięcia finansowanego ze środków unijnych.

Czytaj więcej...

 

IZABELA GÓRNACKA - "NAUCZYCIEL NA MEDAL 2017"

Z przyjemnością informujemy, iż pani Izabela Górnacka - z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - została wybrana "Nauczycielem na medal 2017" (w powiecie polkowickim) i otrzymała medal Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj więcej...

 

Z WIZYTĄ W ŻARACH

10 stycznia 2018 roku dziewczęta z klasy I "b" LO, I "b" T, II "a" LO i II "b" LO – należące do Szkolnego Koła Wolontariatu – wraz z opiekunem, panią Jadwigą Berestecką, kolejny raz udały się do Żar, do Domu Samotnej Matki, aby przekazać zebrane dary.

Czytaj więcej...

 

„STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" – PODSUMOWANIE PROJEKTU

5 grudnia 2017 r. w  naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", realizowany w obrębie IV osi priorytetowej „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Czytaj więcej...

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37)

Czytaj więcej...

 

„PRZEPIS NA UDANĄ PIĄTKOWĄ NOC – BIERZEMY KALKULATOR I CIEPŁY KOC”

Matematyczna noc (17 listopada) była nietypową rozgrzewką do próbnej matury, która odbyła się dzisiaj. Impreza miała na celu popularyzowanie matematyki, a także uświadomienie uczniom faktu, że matematyka może być barwna i wesoła.

Czytaj więcej...

 

NAJPIERW PROFILAKTYKA, POTEM RELAKS

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 at i 2 at odwiedzili Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania.

Czytaj więcej...

 

PORZĄDKUJEMY GROBY

Przed uroczystością Wszystkich Świętych w ramach zadań wolontariackich, zaproponowanych przez opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu - panią Jadwigę Berestecką, klasa II "b" LO, III "a" T i III "b" T udały się na polkowicki cmentarz w celu porządkowania opuszczonych grobów.

Czytaj więcej...

 

SZKOLNICTWO ZAWODOWE? OCZYWIŚCIE, ŻE DO PRZODU!

Pora na kolejne podsumowanie roku 2016/2017 – tym razem dotyczyć ono będzie polkowickiego Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Również jeśli chodzi o ten typ kształcenia mamy się czym pochwalić.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK EKONOMISTA 2015/2016

TECHNIK EKONOMISTA 2016/2017

TECHNIK EKONOMISTA 2018/2019