UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO I KLAS IV TECHNIKUM 

26 kwietnia 2018 roku w Auli Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów, przygotowana przez klasę I "a" pod opieką pani Doroty Spólnik-Łuczak.

Czytaj więcej...

 

"PRAKTYCZNIE TO UMIEM" - PROJEKT DLA TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rusza realizacja kolejnego przedsięwzięcia finansowanego ze środków unijnych.

Czytaj więcej...

 

IZABELA GÓRNACKA - "NAUCZYCIEL NA MEDAL 2017" 

Z przyjemnością informujemy, iż pani Izabela Górnacka - z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - została wybrana "Nauczycielem na medal 2017" (w powiecie polkowickim) i otrzymała medal Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj więcej...

 

„STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" – PODSUMOWANIE PROJEKTU 

5 grudnia 2017 r. w  naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", realizowany w obrębie IV osi priorytetowej „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Czytaj więcej...

 

KOLEJNY PROJEKT UNIJNY

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wystartuje projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowany w IV osi priorytetowej Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Czytaj więcej...

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37)

Czytaj więcej...

 

MY TEŻ ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA MAŁEJ IGII

Informujemy, iż klasa 4 teh wraz z wychowawcą organizuje zbiórkę  nakrętek dla małej Igi, córeczki absolwentów naszej szkoły - Kamili i Przemka.

Czytaj więcej...

 

NAJPIERW PROFILAKTYKA, POTEM RELAKS

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 at i 2 at odwiedzili Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania.

Czytaj więcej...

 

PORZĄDKUJEMY GROBY

Przed uroczystością Wszystkich Świętych w ramach zadań wolontariackich, zaproponowanych przez opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu - panią Jadwigę Berestecką, klasa II "b" LO, III "a" T i III "b" T udały się na polkowicki cmentarz w celu porządkowania opuszczonych grobów.

Czytaj więcej...

 

SZKOLNICTWO ZAWODOWE? OCZYWIŚCIE, ŻE DO PRZODU!

Pora na kolejne podsumowanie roku 2016/2017 – tym razem dotyczyć ono będzie polkowickiego Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Również jeśli chodzi o ten typ kształcenia mamy się czym pochwalić.

Czytaj więcej...

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

TECHNIK HOTELARSTWA 2015/2016

TECHNIK HOTELARSTWA 2016/2017

TECHNIK HOTELARSTWA 2018/2019