STAŻYŚCI W GRODZIE KRÓLA ARTURA I RYCERZY OKRĄGŁEGO STOŁU

14 lipca 2018 roku grupa stażystów z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach – wraz z opiekunami: panem Stanisławem Wrzosem i panem Piotrem Błażejczykiem – wybrała się na kolejną wycieczkę. Tym razem celem była stolica Anglii z przełomu XII i XIII wieku: miasto Winchester.

Czytaj więcej...

 

A W PORTSMOUTH...

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą fotorelacją z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

PIĘKNI, MŁODZI I NA STAŻACH

 Oto kolejna porcja zdjęć z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

PIERWSZE KROKI NA ANGIELSKIEJ ZIEMI

Stażyści (i ich opiekunowie) z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach są już w Portsmouth i zapoznają się ze swymi obowiązkami.

Czytaj więcej...

 

INFORMATYCY Z CERTYFIKATAMI AUTODESK

Grupa 15 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, kształcących się w zawodzie technik informatyk, wzięła w tym tygodniu udział w certyfikowanym szkoleniu AutoCAD (poziom podstawowy).

Czytaj więcej...

 

NASI INFORMATYCY W PODRÓŻY DO WROCŁAWIA I ŚWIATA MIKROSTEROWNIKÓW

28 maja 2018 roku uczniowie klasy I "b" Technikum, kształcący się w zawodzie technik informatyk, pod opieką pana Piotra Błażejczyka wzięli udział w zajęciach warsztatowych „Podróż w świat mikrosterowników", zorganizowanych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu "Zawodowy Dolny Śląsk".

Czytaj więcej...

 

INFORMATYCY PODNOSZĄ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

11 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II bt i III bt, kształcący się w zawodzie technik informatyk, pod opieką pana Piotra Błażejczyka wzięli udział w zajęciach warsztatowych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu "Zawodowy Dolny Śląsk".

Czytaj więcej...

 

JESZCZE O IV. TYGODNIU ZAWODOWCÓW

Podczas IV. Tygodnia Zawodowców nasi uczniowie wzięli udział w różnorodnych przedsięwzięciach zawodoznawczych. Jednym z nich była wycieczka do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie (19 kwietnia 2018 roku), współfinansowana ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

INFORMATYCY Z I "B" TECHNIKUM PRZECHODZĄ DO LEGENDY!

13 kwietnia 2018 roku - w ramach 4. Tygodnia Zawodowców – rozegrany został turniej o mistrzostwo Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach w grze "League of Legends".

Czytaj więcej...

 

"ZAWODOWY ZAWRÓT GŁOWY" – ŁĄCZYMY PASJĘ, NAUKĘ I DOBRĄ ZABAWĘ

IV Tydzień Zawodowców 2017/2018, odbywający się pod hasłem „Zawodowy zawrót głowy”, obfitował – jak co roku – w wiele przedsięwzięć.

Czytaj więcej...

 

"II NOC MATEMATYKÓW" – KRÓLOWA NIE CHCE SPAĆ...

22 lutego 2018 roku o godzinie 17:30 rozpoczęła się druga w tym roku szkolnym "Noc Matematyków".

Czytaj więcej...

 

"STUDNIÓWKA 2018" OKIEM NASZEJ SZKOLNEJ TELEWIZJI

Zapraszamy do obejrzenia relacji, której autorem (kamera i montaż) jest Mateusz Dudka: https://www.youtube.com/watch?v=0tgXGTg40K0

 

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ

13 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Dolnośląskiej Licealiady.

Czytaj więcej...

 

MATURZYŚCI ZATAŃCZYLI POLONEZA NA RYNKU

13 lutego 2018 roku, kilka minut po godzinie 12.00, po raz kolejny na polkowickim Rynku odtańczono poloneza.

Czytaj więcej...

 

„LICZ SIĘ ZE SŁOWAMI” – PIĘCIORO UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY W ETAPIE POWIATOWYM!

Znamy już wyniki szkolnego etapu XIV Powiatowego Konkursu Poprawności Językowej „Licz się ze słowami” 2017/2018 (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne).

Czytaj więcej...

 

"PRAKTYCZNIE TO UMIEM" - PROJEKT DLA TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rusza realizacja kolejnego przedsięwzięcia finansowanego ze środków unijnych.

Czytaj więcej...

 

Z WIZYTĄ W ŻARACH

10 stycznia 2018 roku dziewczęta z klasy I "b" LO, I "b" T, II "a" LO i II "b" LO – należące do Szkolnego Koła Wolontariatu – wraz z opiekunem, panią Jadwigą Berestecką, kolejny raz udały się do Żar, do Domu Samotnej Matki, aby przekazać zebrane dary.

Czytaj więcej...

 

KRYMINAŁ I JARMARK 

14 grudnia 2017 roku uczniowie klasy II "b" Technikum uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

Czytaj więcej...

 

„STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" – PODSUMOWANIE PROJEKTU 

5 grudnia 2017 r. w  naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", realizowany w obrębie IV osi priorytetowej „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Czytaj więcej...

 

MIKOŁAJKI 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty Świętego Mikołaja w naszej szkole.

Czytaj więcej...

 

MIKOŁAJKI W KLASIE II "B" TECHNIKUM

Dzisiaj, tj. 7 grudnia 2017 roku, klasę I bt (z racji tego, że wszyscy byli baaardzo grzeczni...) odwiedził Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37)

Czytaj więcej...

 

I NOC Z JĘZYKIEM ZA NAMI

W nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Czytaj więcej...

 

SZKOLNICTWO ZAWODOWE? OCZYWIŚCIE, ŻE DO PRZODU!

Pora na kolejne podsumowanie roku 2016/2017 – tym razem dotyczyć ono będzie polkowickiego Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Również jeśli chodzi o ten typ kształcenia mamy się czym pochwalić.

Czytaj więcej...

 

NIE MA JAK MATMA W GÓRACH!

W dniach 16-18 października 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wzięli udział w obozie matematycznym. W pięknych górskich, jesiennych i ciepłych klimatach zmagali się z zadaniami z najważniejszych działów matematyki.

Czytaj więcej...

 

KONFERENCJA "ZAWODOWA STREFA 2017"

23 października 2017 roku w Legnicy odbyła się Konferencja "Zawodowa Strefa 2017". Naszą szkołę podczas tego wydarzenia reprezentowały: wicedyrektor - pani Małgorzata Majewska-Greń oraz kierownik szkolenia praktycznego - pani Honorata Poźniak.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK INFORMATYK 2015/2016

TECHNIK INFORMATYK 2016/2017

TECHNIK INFORMATYK 2018/2019