logo 2

 

 ProjeKt: „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYJECHALI NA STAŻE ZAGRANICZNE DO WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielne popołudnie (25 czerwca 2017 r.) 20 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wyjechało do Wielkiej Brytanii, do miejscowości Portsmouth, by odbyć staż zawodowy.

Czytaj więcej...

MODEL CV

1. Proszę pamiętać, żeby wszystkie informacje były wpisywane w języku angielsku.
2. Unikamy kopiowania aplikacji (powielania między sobą), gdyż to na ich podstawie uczniowie zostaną przydzieleni do miejsc praktyk.
[CV model do pobrania]
3. Wypełniony dokument należy przesłać do dnia 20.03.2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

UWAGA

9 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 15.30 w sali 06 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu "STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" dla zakwalifikowanych uczestników i ich rodziców. Obecność obowiązkowa!

 

"STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH"

Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie "STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).
Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników projektu [plik pdf].

 

UWAGA!

25 stycznia 2017 r. odbędzie się "Test sprawdzający kompetencje językowe" dla uczniów, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach"..

Czytaj więcej...

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach".  Kandydat jest zobowiązany do złożenia Formularza zgłoszeniowego wraz z ankietą wstępną projektu do sekretariatu szkoły w terminie do 13.01.2017 r. do godz. 15.00.

Czytaj więcej...