25.10.2016 r. w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach zostały przeprowadzone warsztaty szkoleniowe prowadzone przez fundację Eudajmonia i Spółdzielnię Socjalną Inicjatywa pt. "Symulacje niepełnosprawności". Organizatorką warsztatów była pani Jadwiga Berestecka – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

W warsztatach udział wzięły następujące klasy: 2at, 2b, 4hor, 1b, 1bt, 1a, 2a, 3b, 4ae, 3az.

W ramach współpracy z fundacją Eudajmonia dwunastu uczniów naszej szkoły zostało wytypowanych do kursu kwalifikacyjnego "Asystent osoby niepełnosprawnej". Na początku grudnia I grupa zakończyła kurs i otrzymała certyfikaty, natomiast II grupa zakończy szkolenie do 20 grudnia 2016 r.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wytrwałości.

Opracowanie i zdjęcia: Jadwiga Berestecka

GALERIA ZDJĘĆ: