TECHNIK INFORMATYK 2019/2020

 

"PROMOTORZY I WOLONTARIUSZE" ROZPOCZĘLI DZIAŁALNOŚĆ

W okresie 20 listopada –28 grudnia 2018 r. zorganizowaliśmy dla naszych uczniów kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Szkolenie obejmowało 36 godzin zajęć i było prowadzone przez pracowników MCCK z Lubina.

Czytaj więcej...

 

"CODE FOR GREEN" W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY

W dniach 25-27 października 2019 roku uczestniczyliśmy w warsztatach z projektu „Code For Green”. Naszym celem było poznanie środowiska przyrodniczego i jego bioróżnorodności w zupełnie inny sposób, niż w szkolnej ławce. Warsztaty odbywały się w miejscowościach: Słońsk, Owczary, Sarbinowo i Kostrzyn nad Odrą.

Czytaj więcej...

PRZEŁAMALI BARIERY – WIELKI SUKCES NASZYCH MŁODYCH FILMOWCÓW!

Uczniowie klasy II "b" Technikum – Dawid Jaworski, Krystian Soliwoda oraz Jakub Kawa – wzięli udział w VIII edycji projektu "Razem w pełni sprawni" 2019. Projekt został zrealizowany dzięki Fundacji "Promyk Słońca" (przy wsparciu Samorządu Województwa Dolnośląskiego).

Czytaj więcej...

 

POKAZ SPECJALNY FILMU NASZYCH UCZNIÓW

13 grudnia 2019 roku w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się projekcja filmu "10 złotych" ("Empatia") autorstwa naszych uczniów, który zajął II miejsce w VIII edycji projektu "Razem w pełni sprawni" 2019.

Czytaj więcej...

 

OSTATNI! OSTATNI!

9 stycznia rozpoczęła się kolejna sesja egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Swój ostatni egzamin (w formule 2012) zdają również uczniowie klas czwartych Technikum w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

PONIEDZIAŁKOWE WARSZTATY

9 marca 2020 roku gościliśmy w naszej szkole studentów z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

 

 

TECHNIK INFORMATYK 2015/2016

TECHNIK INFORMATYK 2016/2017

TECHNIK INFORMATYK 2017/2018

TECHNIK INFORMATYK 2018/2019