ROK SZKOLNY 2017/2018

 

POKAŻ, CO POTRAFISZ – PODCZAS "DNIA TALENTÓW"!

Jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zaprezentowania swoich uzdolnień, zainteresowań, hobby i umiejętności podczas "Dnia Talentów" (31 stycznia 2018 roku).

Czytaj więcej...

SUKCES JAKUBA KOŁECKIEGO!

Jakub Kołecki, uczeń klasy III "a" Liceum Ogólnokształcącego, zdobył drugą lokatę w regionalnych (dolnośląskich) eliminacjach Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, które odbyły się 8 grudnia 2017 roku we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

ZAKOPANE W POLKOWICACH: WARSZTATY TEATRALNE

W dniach 7-8 grudnia 2017 roku znakomite aktorki z Teatru Witkacego w Zakopanem – Dorota Ficoń i Adrianna Jerzmanowska – poprowadziły warsztaty dla zespołu naszego szkolnego teatru "Anty-dotum".

Czytaj więcej...

III MIEJSCE EWY BOCIAN W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "CO MI W DUSZY GRA"

Ewa Bocian, uczennica klasy II "b" Liceum Ogólnokształcącego, zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "CO MI W DUSZY GRA" w ramach Festiwalu "Młodych Bajanie 2017".

Czytaj więcej...

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW WRĘCZONE!

30 listopada 2017 roku w Centrum Kultury "Agora" we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach reprezentowały: Magdalena Dziuk z kl. III "c" Liceum Ogólnokształcącego i Anna Skrzydłowska z kl. IV Technikum (technik organizacji reklamy), którym towarzyszył Dyrektor Szkoły, pan Zbigniew Gołębiowski.

Czytaj więcej...

MIEĆ PASJĘ JAK… POLA SYDORÓW I JULIA MIKOŁAJUN

Łączy je wspólna pasja, rozwój artystyczny i plany na przyszłość. Oto, co o swoich planach mówią nasze uczennice z klasy III „c” LO.

Czytaj więcej...

SREBRNY JUBILEUSZ SZKOŁY

27 października 2017 roku odbyły się uroczystości związane z 25-leciem istnienia Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Patronat Honorowy nad Srebrnym Jubileuszem objęli: Starosta Polkowicki – Marek Tramś i Burmistrz Polkowic – Wiesław Wabik.

Czytaj więcej...

NASZ TALENT

Patrycja Łączka – uczennica klasy II "b" Technikum (technik organizacji reklamy). Interesuję się sztuką i biologią. Uwielbia zwierzęta, naturę, podróże, niektórych artystów, chałwę słonecznikową, wschody słońca oraz memy. W wolnym czasie głównie tworzy, czasami ogląda seriale i gra w niewymagające wysiłku gry. Marzy o szczęśliwym życiu.

Czytaj więcej...

RUSZA KURS MALARSTWA I RYSUNKU

23 października 2017 r. (poniedziałek) o godz. 15:30 w sali nr 3 odbędą się pierwsze zajęcia z malarstwa sztalugowego.

Czytaj więcej...

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

I MIEJSCE KAMILI KOWALIK W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Kamila Kowalik, uczennica klasy I "a" Liceum Ogólnokształcącego zdobyła I miejsce (w kategorii »Lalka artystyczna« - grupa wiekowa: szkoły średnie) w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "LALKA".

Czytaj więcej...

NATALIA I ARTUR, CZYLI DREAM TEAM 2017

Natalia Krzymińska i Artur Firuta. Ona z Liceum Ogólnokształcącego, on z Technikum. Młodzi, utalentowani i utytułowani w wielu dziedzinach. Najlepsi absolwenci w roku szkolnym 2016/2017. Podczas swej edukacji niezmiennie z wysokimi wynikami w nauce i sporcie. Co roku w gronie stypendystów. Nasz duet marzeń.

Czytaj więcej...

MIEĆ PASJĘ JAK... PAULINA SZAFARZ

Paulina Szafarz, uczennica klasy 1b Technikum, odkryła swoją pasję uczestnicząc w zajęciach artystycznych w gimnazjum. Swój talent rozwija od 3 lat.

Czytaj więcej...

NASI NA GALI TALENTÓW

Grupa Filmowa „Oktaryna” i Łukasz Damrych reprezentowali Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach podczas eliminacji regionalnych VII Dolnośląskiej Gali Talentów w Legnicy.

Czytaj więcej...

ŻAK-ART 2017 - PROGRAM

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym, zróżnicowanym i atrakcyjnym programem XVII Tygodnia Twórczości Artystycznej ŻAK-ART 2017. Plik do pobrania [tutaj].

 

"STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. NARODÓW ZJEDNOCZONEJ EUROPY W POLKOWICACH RUSZA Z NOWYM PROJEKTEM

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w projekcie "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach" (o numerze 2016-1-PL01-KA102-024486) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego", realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Czytaj więcej...

DZIEŃ TALENTÓW JUŻ ZA NAMI!

4 stycznia 2017 roku po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Talentów.

Czytaj więcej...

POKAŻ, CO POTRAFISZ!

Jak co roku zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcieliby zaprezentować swój talent, zainteresowania i hobby do udziału w "Dniu Talentów".

POKAŻ, CO POTRAFISZ

MOTTO NA ŻYCIE - "CHCĘ POMAGAĆ"

Zainteresowanie przedsięwzięciem przerosło oczekiwania organizatorów - w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ogłoszony został konkurs na plakat "Chcę pomagać".

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA – RELACJA

2 grudnia 2016 r. w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach Szkolne Koło Wolontariatu wraz z klasą II „c” Liceum Ogólnokształcącego zorganizowało obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Zapraszamy  do  zapoznania  się  z  programem  Międzynarodowego  Dnia  Wolontariusza,  który  odbędzie  się 2 grudnia 2016 r. o godz. 11.00 w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

"CHCĘ POMAGAĆ" - KONKURS NA PLAKAT

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat, organizowanym w ramach obchodów "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza".

Czytaj więcej...

MIEĆ PASJĘ JAK... JOANNA NOJEK

"Talent to wielka cierpliwość" – napisał kiedyś Anatol France. Niewątpliwie o Joannie Nojek z klasy 2 b Technikum można powiedzieć, że i talent, i cierpliwość to cechy, które bardzo dobrze ją charakteryzują.

Czytaj więcej...

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM STYPENDIALNY USKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017: "ZDOBYWAJ WIEDZĘ I ŚWIAT"

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do 19. edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego.

Czytaj więcej...

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Gala Talentów

 '

ROK SZKOLNY 2013/2014

Edukacja ekologiczna

Edukacja historyczna

Edukacja humanistyczna

Praktyki zawodowe

Przedmioty zawodowe

Twórczość literacka, fotograficzna i graficzna

Wolontariat

Zajęcia artystyczne

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze i medyczne

Zajęcia sportowe

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Edukacja historyczna

Edukacja humanistyczna

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Szlifowanie diamentów

Warsztaty - ceramika

Wolontariat

Dom Samotnej Matki - wolontariat

Wspieranie i rozwijanie zainteresowań z przedmiotów zawodowych

Zajęcia artystyczne

ŻAK-ART

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 

  Edukacja historyczna

  Edukacja humanistyczna

  Koło fotografii cyfrowej

  Szkolne Koło Wolontariatu

  Szlifowanie talentów

  Wspieranie uzdolnień matematycznych

  Zajęcia przyrodniczo-ekologiczne

  Zajęcia sportowe