A- A A+
  • -0-srebrny-jubileusz-zs-w-polkowicach.jpg
  • 3zdawalnosc.jpg
  • 4zdawalnosc2.jpg
  • 5zdawalnosc3.jpg
  • 6baner.jpg
  • 7baner.jpg

w edukacji

 

 NAJZDOLNIEJSI NAGRODZENI STYPENDOAMI

10 lutego 2017 r. Dyrektor Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach spotkał się z młodzieżą uzdolnioną w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych, która chce rozwijać się w wybranej przez siebie dziedzinie i ich rodzicami.

Podczas spotkania nastąpiło podpisanie umów stypendialnych i wręczenie stypendiów. 11 uczniów LO, uczestników projektu „W edukacji zmiany – sukces uczniów murowany!” (nr RPDS.10.02.01-02-0020/16) realizowanego przez Powiat Polkowicki, otrzymało stypendia finansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa.

obraz1

obraz2

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.