STAŻYŚCI JUŻ W DOMU

Grupa 20 uczniów naszej szkoły właśnie wróciła z 4-tygodniowego, zagranicznego stażu z Portsmouth w Anglii.

Czytaj więcej...

 

TYMCZASEM W PORTSMOUTH

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Portsmouth, gdzie przebywają uczniowie i absolwenci naszej szkoły - w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYJECHALI NA STAŻE ZAGRANICZNE DO WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielne popołudnie (25 czerwca 2017 r.) 20 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wyjechało do Wielkiej Brytanii, do miejscowości Portsmouth, by odbyć staż zawodowy.

Czytaj więcej...

 

MIĘDZYNARODOWO W ZESPOLE SZKÓŁ

TV Polkowice o wizycie wolontariuszek (z Malezji, Indonezji i Korei Południowej) wramach programu AIESEC: https://youtu.be/5zU54lcrd-k

Czytaj więcej...

 

DRUGA STRONA ŚWIATA, CZYLI KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU AIESEC "DISCOVER LOWER SILESIA" ZA NAMI!

Tradycyjnie, jak co roku, w okresie od 29.01.2017 r. do 03.01.2017 r. gościliśmy w naszej szkole trzy wolontariuszki programu AIESEC. Tym razem odwiedziły nas studentki z Indonezji, Malezji i Korei Południowej. ...

Czytaj więcej...

 

"TAJEMNICZO I W MASCE" PO RAZ DRUGI

25 stycznia 2017 roku w ramach ŻAK-ART-u odbyła się druga część warsztatówartystycznych "Tajemniczoiwmasce". W Wiejskim Ośrodku Kultury w Sobinie uczennice z klasy II a Technikum iIII " ...

Czytaj więcej...

 

"TAJEMNICZY I ZAMASKOWANY" ŻAK-ART 2017

18 stycznia 2017 roku - w ramach ŻAK-ART-u 2017 - odbyła się I część warsztatów artystycznych "Tajemniczo i w masce". W Wiejskim Ośrodku Kultury w Sobinie uczennice z klasy II "a" Technikum malowały i ...

Czytaj więcej...

 

"STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. NARODÓW ZJEDNOCZONEJ EUROPY W POLKOWICACH RUSZA Z NOWYM PROJEKTEM

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w projekcie "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach" (o numerze 2016-1-PL01-KA102-024486) wramach projektu "Staże zagraniczne dla ucznió ...

Czytaj więcej...

 

TECHNIK HOTELARSTWA NA WARSZTATACH W POZNANIU

16 grudnia 2016 r. 13 uczniów z klasy II i III technikum w zawodzie technikhotelarstwa - pod opieką pana Radosława Bartkiewicza - uczestniczyło w warsztatach"Metody serwowania zup i dań zasadniczych"...

Czytaj więcej...

 

ARE YOU SEARCHING A NEW EXPERIENCE?! COME TO ITALY! OFERTA STAŻY DLA TECHNIKA HOTELARSTWA WE WŁOSZECH

29 listopada 2016 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami włoskiej agencji EUROPE3000, dotyczące możliwości udziału naszych uczniów - kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa - w trzymiesięcznych stażach we włoskich hotelach.

Czytaj więcej...

 

YES! YES! YES! PONOWNIE JEDZIEMY DO ANGLII!

Z przyjemnością informujemy, że 25 października 2016 r. został zatwierdzony do realizacji projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

KLASY MATURALNE NA TARGACH PRACY

28 października 2016 r. klasy maturalne wzięły udział w V Polkowickich Targach Pracy, zorganizowanych w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach przez Powiatowy Urząd Pracy.

Czytaj więcej...

 

TV POLKOWICE: INFORMATYCY I HOTELARZE NA 100%

O sukcesie mogą mówić absolwenci kierunków technik informatyk i technik hotelarstwa w Zespole Szkół w Polkowicach. Zdali wszyscy, którzy zmierzyli się z egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie.

Czytaj więcej...

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2016 w Auli Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej, w której udział wzięli: Starosta Polkowicki - pan Marek Tramś, Dyrekcja szkoły, Przewodnicząca Rady Rodziców - pani Żaneta Białek, nauczyciele oraz uczniowie.

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

Wyniki zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (w sesji: czerwiec 2016 roku) dowodzą wysokiego poziomu kształcenia w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK HOTELARSTWA 2017/2018

TECHNIK HOTELARSTWA 2015/2016