STAŻYŚCI JUŻ W DOMU

Grupa 20 uczniów naszej szkoły właśnie wróciła z 4-tygodniowego, zagranicznego stażu z Portsmouth w Anglii.

Czytaj więcej...

 

TYMCZASEM W PORTSMOUTH

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Portsmouth, gdzie przebywają uczniowie i absolwenci naszej szkoły - w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYJECHALI NA STAŻE ZAGRANICZNE DO WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielne popołudnie (25 czerwca 2017 r.) 20 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wyjechało do Wielkiej Brytanii, do miejscowości Portsmouth, by odbyć staż zawodowy.

Czytaj więcej...

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego. Jego organizacja przypadła w udziale klasie I bt pod kierunkiem pani Anny Walas.

Czytaj więcej...

 

WARSZTATY FILMOWE W WARSZAWSKIEJ SZKOLE FILMOWEJ

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach znalazł się w gronie szkół wybranych do projektu realizowanego przez Warszawską Szkołę Filmową we współpracy z Filmoteką Narodową i przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Czytaj więcej...

 

WYRÓŻNIENIE DLA PATRYCJI POKRYWKI

Trwa pasmo sukcesów naszych uczniów. Patrycja Pokrywka z kl. III TIO zdobyła wyróżnienie w IX Konkursie Plastycznym „Artystyczna Maskotka” - Edycja Dolnośląska na projekt przedstawiający maskotkę promującą Bibliotekę w Polkowicach, książkę i czytelnictwo. Gratulujemy!

 

 

NOWE STUDIO FOTOGRAFICZNE

21 kwietnia 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie studia fotograficznego, w którym będziemy uczyć się fotografii reklamowej, produktowej, portretowej i modowej.

Czytaj więcej...

 

KLASA 3TIO W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH (ZIMOWEJ) PRZYRODY…

W dniach 19-21 kwietnia 2017 roku udaliśmy się do Karpacza, by wraz z naszymi opiekunami – panią Beatą Zaraś i panem Stanisławem Wrzosem – połączyć pożyteczne z przyjemnym.

Czytaj więcej...

 

WYRÓŻNIENIE DLA PATRYCJI POKRYWKI

Trwa pasmo sukcesów naszych uczniów. Patrycja Pokrywka z kl. III TIO zdobyła wyróżnienie w IX Konkursie Plastycznym „Artystyczna Maskotka” - Edycja Dolnośląska na projekt przedstawiający maskotkę promującą Bibliotekę w Polkowicach, książkę i czytelnictwo. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

 

KOLEJNY SUKCES PAULINY SZAFARZ

Z przyjemnością informujemy, iż nasza uczennica - Paulina Szafarz z kl. I b Technikum - otrzymała kwalifikację do wystawy w ramach XIX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków W Tychach.

Czytaj więcej...

 

PROJEKT "SZKOŁA FOTOGR-AFA"

6 kwietnia 2017 uczniowie z klasy 1bt, 4hor (technik organizacji reklamy) i 4 te - w ramach projektu "SZKOŁA FOTOGR-AFA" - odwiedzili Wrocławską Szkołę Fotografii AFA.

Czytaj więcej...

 

MIEĆ PASJĘ JAK... PAULINA SZAFARZ

Paulina Szafarz, uczennica klasy 1b Technikum, odkryła swoją pasję uczestnicząc w zajęciach artystycznych w gimnazjum. Swój talent rozwija od 3 lat.

Czytaj więcej...

 

NASI NA GALI TALENTÓW

... filmowanie, przygotowanie rekwizytów i scenografii, montaż, praca nad dźwiękiem, ścieżka muzyczna – te i wiele innych zadań nasi filmowcy wykonali wręcz brawurowo. Podczas prezentacji w Legnicy nie ...

Czytaj więcej...

 

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI - ZESPÓŁ SZKÓŁ (W POLKOWICACH)!!!

Zapraszamy do obejrzenia materiału z II Maskarady (03.02.2017 r.), zrealizowanego przez szkolną telewizję TV ZSka: https://www.youtube.com/watch?v=yLvnnKqGSDc&feature=youtu.be

Czytaj więcej...

 

ANIELSKA ROBOTA PAULINY SZAFARZ

Informujemy, iż Paulina Szafarz, uczennica klasy I b Technikum, zdobyła główną nagrodę w kategorii "Anioł Bożonarodzeniowy" w XIX Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Tradycją Dyktowane". Konkurs, ...

Czytaj więcej...

 

TV ZSKA NA STUDNIÓWCE 2017

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Balu Studniówkowego (w tym - uroczystego poloneza), który odbył się 20 stycznia 2017 r. w Auli Zespołu Szkół im. Narodów ...

Czytaj więcej...

 

DZIEŃ TALENTÓW JUŻ ZA NAMI!

4 stycznia 2017 roku po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Talentów. Tradycyjnie obchody rozpoczęły się od Pa-Kla-Py, czyli Parady Klas Pierwszych. Każda klasa mogła zaprezentować ...

Czytaj więcej...

 

YES! YES! YES! PONOWNIE JEDZIEMY DO ANGLII!

Z przyjemnością informujemy, że 25 października 2016 r. został zatwierdzony do realizacji projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

PROJEKT "KSZTAŁCENIE W MIEDZIOWYCH PRACOWNIACH ZAWODOWYCH »CUPRUM AD« PRZEPUSTKĄ NA RYNEK PRACY"

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach ruszył projekt pn. "Kształcenie w Miedziowych Pracowniach Zawodowych »Cuprum ad« przepustką na rynek pracy". W ramach tego projektu zakupiliśmy ze środków Fundacji Polska Miedź ministudio fotograficzno-filmowe, m.in. system oświetleniowy, akcesoria do studia, 2 aparaty fotograficzne Nikon 7100, obiektywy, tła, kamera GoPro, stanowisko komputerowe do montażu filmów i obróbki zdjęć.

Czytaj więcej...

 

"CHCĘ POMAGAĆ" - KONKURS NA PLAKAT

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat, organizowanym w ramach obchodów "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza".

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

Wyniki zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (w sesji: czerwiec 2016 roku) dowodzą wysokiego poziomu kształcenia w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

MIEĆ PASJĘ JAK... JOANNA NOJEK

"Talent to wielka cierpliwość" – napisał kiedyś Anatol France. Niewątpliwie o Joannie Nojek z klasy 2 b Technikum można powiedzieć, że i talent, i cierpliwość to cechy, które bardzo dobrze ją charakteryzują.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2017/2018

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2015/2016