Dyrektor Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach informuje, że dnia 1 września 2011 r. spotkania związane z inauguracją roku szkolnego 2011/2012 będą odbywały się według następującego harmonogramu:
1. Godz. 830 – Spotkanie uczniów klas II i III LO, II, III i IV T, II i III ZSZ w klasach z wychowawcami według odrębnego harmonogramu.
2. Godz. 900 – Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2011/2012 – Aula Forum: klasy pierwsze LO, T i ZSZ.
Po uroczystości odbędzie się spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami w klasach według harmonogramu, a następnie przeprowadzony zostanie test kompetencji językowych.
3. Godz. 1630 – zebranie rodziców klas pierwszych z Dyrekcją, wychowawcami klas, pedagogiem i psychologiem – Aula Forum: klasy I LO, T i ZSZ.
4. Spotkanie kandydatów do Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych odbędzie się 1 września 2011 r. o godzinie 1530 w sali nr A3
SPOTKANIA UCZNIÓW W KLASACH
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Uwagi |
|
I A uniwersytecka (społeczna) |
p. Sylwia Szeliga-Gawrońska |
017 |
|
I B politechniczno-przyrodnicza |
p. Barbara Chmiel |
110 |
|
I C humanistyczna |
p. Danuta Zaguła |
102 |
|
II A uniwersytecka (społeczna) |
p. Przemysław Szulc |
110 |
|
II B politechniczna |
p. Bożena Dudziak |
204 |
|
II C uniwersytecka |
p. Joanna Biedrzycka |
4 |
|
II D humanistyczna |
p. Danuta Pólkowska |
114 |
|
III A uniwersytecka (społeczna) |
p. Daniel Kiewro |
15 |
|
III B politechniczno-przyrodnicza |
p. Irena Kuźma |
216 |
|
IIIC uniwersytecka (społeczna) |
p. Ewelina Kretowicz |
210 |
|
III D humanistyczna |
p. Ewa Dudziak-Gaj |
116 |
TECHNIKUM (technik ekonomista)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Uwagi |
|
I AE |
p. Dorota Morgiel |
2 |
|
II AE |
p. Beata Wojtuń |
3 |
|
III AE |
p. Małgorzata Walewska |
215 |
|
IV AE |
p. Magdalena Dadak-Kapkowicz |
014 |
TECHNIKUM (technik informatyk)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Uwagi |
|
I AI |
p. Ewa Kowalik |
10 |
|
II AI |
p. Beata Zaraś |
A31 |
|
III AI |
p. Daria Grabowska |
115 |
|
IV AI |
p. Henryka Zajączkowska |
204 |
TECHNIKUM (technik hotelarstwa)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Uwagi |
|
I HT |
p. Iwona Parzuchowska |
06 |
|
II HT |
p. Marzena Hanke |
Z7 |
|
III HT |
p. Honorata Kajewska |
020 |
|
IV HT |
p. Małgorzata Majewska-Greń |
112 |
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Uwagi |
|
IAZ |
p. Katarzyna Jackiewicz |
14 |
|
I BZ |
p. Piotr Błażejczyk |
12 |
|
II AZ |
p. Paweł Żmiejewski |
16 |
|
II BZ |
p. Marek Gottlieb |
104 |
|
II CZ |
p. Krzysztof Górski |
103 |
|
III AZ |
p. Janusz Kędzior |
16 |
SPOTKANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
|
I A uniwersytecka (społeczna) |
p. Sylwia Szeliga-Gawrońska |
A10 |
|
I B politechniczno-przyrodnicza |
p. Barbara Chmiel |
110 |
|
I C humanistyczna |
p. Danuta Zaguła |
102 |
TECHNIKUM (technik ekonomista)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
|
I AE |
p. Dorota Morgiel |
2 |
TECHNIKUM (technik informatyk)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
|
I AI |
p. Ewa Kowalik |
10 |
TECHNIKUM (technik hotelarstwa)
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
|
I HT |
p. Iwona Parzuchowska |
06 |
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
|
I AZ |
p. Katarzyna Jackiewicz |
14 |
|
I BZ |
p. Piotr Błażejczyk |
12 |