27.03.2012 roku w Brzegu Dolnym rozegrane zostały zawody sportowe w tenisie stołowym - Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży - w których udział wzięło 16 najlepszych drużyn szkolnych z terenu województwa dolnośląskiego.

Naszą szkołę  reprezentowały drużyny dziewcząt (Natalia Michorczyk i Daria Kindra) i chłopców (Piotr Malinowski, Artur Sulikowski i Jakub Brzeziński).

W końcowej klasyfikacji zespół dziewcząt uplasował się na 5 pozycji. Znakomicie zagrali również chłopcy, którzy - w stojącym na wysokim poziomi turnieju - zdobyli po raz pierwszy w historii brązowy medal. Bohaterami zawodów byli Piotr Malinowski i Artur Sulikowski, na co dzień trenujący w MKSTS Polkowice pod okiem trenera Sławomira Słowińskiego.

Gratulujemy tenisistkom, tenisistom i ich trenerowi!