To już ostatnia szansa na udział w konkursie „Ambasador Młodego Pokolenia RP”. Termin na zgłoszenie upływa w najbliższy piątek, 10 września!

Konkurs kierowany jest do osób zaangażowanych w działalność społeczną i obywatelską, a także do organizacji, które tę działalność wspierają.

Główny cel to wyróżnienie działalności młodych osób i podejmowanych przez nie inicjatyw oraz zwiększenie zaangażowania młodego pokolenia Polaków w działalność społeczną i obywatelską, a także zachęcanie szkół, organizacji pozarządowych, samorządów, młodzieżowych rad, środowisk naukowych i firm do działania na rzecz młodzieży.

Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Zgłoszenie do Konkursu przesyłać może każda osoba fizyczna do 30. roku życia, każda organizacja pozarządowa oraz rada młodzieżowa.

Zgłoszenia należy przesłać do 10 września 2021 roku na adres elektronicznej skrzynki pocztowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

https://www.gov.pl/web/pozytek/minister-piotr-mazurek-oglasza-konkurs-ambasador-mlodego-pokolenia-rp

AMBASADOR MŁODEGO POKOLENIA RP

 Opublikował: Piotr Błażejczyk