Od wielu lat w części szkół odbywały się polsko-izraelskie spotkania młodzieży. W związku z epidemią COVID-19 zostały one wstrzymane, jednak Ambasada Izraela chce je reaktywować w formie wirtualnej, zaś nasza szkoła – dołączyć do projektu.

Spotkania mają na celu nawiązywanie osobistych kontaktów opartych o wspólne zainteresowania, radzenie sobie z wzajemnymi stereotypami panującymi wśród nastolatków, tworzenie i utrzymywanie współpracy między grupami i szkołami, prowadzenie dialogu podczas wspólnej nauki i dyskusji na temat relacji żydowsko-chrześcijańskich w Polsce na przestrzeni dziejów.

Spotkanie online – trwające minimum 3 godziny i odbywające się W JĘZYKU ANGIELSKIM – będzie zorganizowane i koordynowane przez szefów grup izraelskich i polskich, przy wsparciu izraelskiego Ministerstwa Edukacji i Ambasady Izraela.

Szczegółowych informacji udzielają:
• Wicedyrektor ds. Liceum Ogólnokształcącego - Pani Sylwia Szeliga-Gawrońska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);
• Nauczycielka języka angielskiego - Pani Anna Rosa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zapraszamy zainteresowanych uczniów! Join this event!

pols-izr.png

Opublikował: Piotr Błażejczyk