stod.jpg7 lutego 2020 roku w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się kolejny, dwudziesty siódmy już Bal Studniówkowy.


Uroczystość mieli zaszczyt poprowadzić Daria Tkaczyk i Patryk Rybak z klasy III "b" Technikum, którzy przywitali Dyrekcję Szkoły, Wicestarostę Polkowickiego – Pana Krzysztofa Nestera, grono pedagogiczne, rodziców, a przede wszystkim uczniów, głównych bohaterów wieczoru.

Dyrektor Szkoły, Pani Jolanta Rubiś-Kulczycka, powitała zebranych, przypomniała historię balu studniówkowego i oficjalnie otworzyła ten wyjątkowy wieczór. Starosta Polkowicki, Pan Krzysztof Nester, wspomniał swoją studniówkę w murach naszej szkoły i życzył wszystkim wspaniałej zabawy.

 

Podziękowania za trud dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców złożyli Zuzanna Stefańska z Liceum Ogólnokształcącego i Konrad Kurzeja z Technikum, a w imieniu Rodziców głos zabrał Pan Jan Pociecha. Pani Dyrektor wzniosła toast za udany bal studniówkowy, po czym – w pierwszej parze z Hubertem Karkosem (uczniem LO) – rozpoczęła taneczny korowód.

 

Polonez tradycyjnie już wypadł pięknie i zjawiskowo! Nasi uczniowie z gracją przemierzali Aulę, pamiętając o wcześniejszych wskazówkach Pani Joanny Dziadosz i Pani Beaty Ptaszek, które przygotowały choreografię tegorocznego tańca.

 

Kolejne godziny, aż do samego rana, upłynęły na niezapomnianej i rewelacyjnej zabawie. Na parkiecie i przy stołach niepodzielnie rządziła młodość!

 

[PS]

Fot.: Klaudia Poczta


Galeria zdjeć:

 

Opublikował:Piotr Błażejczyk