Rozpoczynamy realizację projektu „Zagraniczne staże szansą na sukces zawodowy". W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów i ich rodziców lub opiekunów na spotkanie informacyjne dotyczące idei programu Erasmus+, które odbędzie się 8 stycznia 2020 roku o godz. 15:45 w sali nr 16.

Spotkanie będzie dotyczyć pierwszej grupy mobilności, tj. Technikum (w zawodach: technik informatyk, technik organizacji reklamy, technik elektryk) oraz Branżowej Szkoły I Stopnia (w zawodzie elektromechanik).
Podczas wyjazdu do Hiszpanii – poza stażami – na uczniów czekają takie atrakcje jak: kulturowa wycieczka szlakiem zabytków Sewilli/Malagi, wizyta w Królewskiej Arenie Walk Byków, pokaz flamenco, integracyjny wieczór tapas, wizyta w ogrodach Alcazar,  Plaza de España. W ramach programu dla uczestnikom zostanie również zorganizowana wycieczka do Kadyksu.
Link do strony o projekcie: https://tiny.pl/tks1z
Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.
 Zdjecie1292

 

Opublikował: Krzysztof Stępiński