klasyPo szkolnym Balu Studniówkowym przyszedł czas na Półmetek 2019. Całą klasą spotkaliśmy się zatem w Sali Historii i Tradycji Szkoły. Na miejscu czekała już na nas wychowawczyni – pani Manuela Hołubniak – wraz z rodzicami, którzy zaoferowali swoją pomoc przy organizacji imprezy.

Pierwsze, co dało się zauważyć, to piękne stroje młodzieży. Po krótkiej wypowiedzi wychowawczyni zostaliśmy zaproszeni do stołu. Nie spodziewaliśmy się, że wszystko będzie tak wspaniale wyglądać oraz smakować.

DJ spisał się na medal – muzyka, którą przygotował, była nowoczesna, dzięki czemu świetnie się bawiliśmy. Organizował też różne gry i zabawy, przy których nie dało się nudzić. Wraz z koleżankami i kolegami szaleliśmy na parkiecie.

Myślę, że gdyby nie zaangażowanie i determinacja naszej wychowawczyni, nie wszystko wyszłoby tak wspaniale i zaskakująco. Ten wieczór uważam za bardzo udany. Moim zdaniem nie byłby on tak wspaniały, gdyby nie osoby, z którymi mogłam go spędzić. To wydarzenie bardzo zbliżyło całą klasę, dzięki czemu teraz czujemy się w swoim towarzystwie WYJĄTKOWO.

Alicja Adamus, kl. II "b" LO

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Opublikował: Piotr Błażejczyk