12 grudnia 2018 r. o godz. 16.30 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas maturalnych (podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w
I półroczu) i rodzicami uczniów pozostałych klas (zapoznanie z przewidywanymi ocenami półrocznymi) według poniższego harmonogramu.
Następnie od godz. 17.15 do 18.00 odbędą się konsultacje z nauczycielami dla rodziców uczniów wszystkich klas (według odrębnego harmonogramu).
Harmonogram spotkań z rodzicami
12 grudnia 2018 r. godz. 16.30
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
I a |
Irena Kuźma |
210 |
|
2. |
I b |
Danuta Pólkowska |
114 |
|
3. |
I a |
Dorota Spólnik-Łuczak |
12 |
|
4. |
II b |
Manuela Hołubniak |
202 |
|
5. |
III a |
Ewa Dudziak-Gaj |
116 |
|
6. |
III b |
Katarzyna Jackiewicz |
14 |
|
TECHNIKUM
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
I at |
Przemysław Szulc |
112 |
|
2. |
I bt |
Daria Grabowska |
115 |
|
3. |
II at |
Izabela Górnacka |
014 |
|
4. |
II bt |
Olga Jurak |
203 |
|
5. |
III at |
Elżbieta Róg |
06 |
|
6. |
III bt |
Anna Walas |
16 |
|
7. |
IV at |
Iwona Parzuchowska |
016 |
|
8. |
IV bt |
Piotr Błażejczyk |
Ad34 |
|
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
I az |
Paweł Żmiejewski |
2 |
|
2. |
II az |
Ewelina Kretowicz |
104 |
|
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
III az |
Marek Gottlieb |
204 |
|
2. |
III bz |
Izabela Jarosz |
110 |
|
Harmonogram konsultacji
12 grudnia 2018 r.
godz. 1715 – 1800
Nauczyciele:
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Sala |
Uwagi |
1. |
Berestecka |
Jadwiga |
018 |
|
2. |
Błażejczyk |
Piotr |
Ad30 |
|
3. |
Bobak |
Dariusz |
1 |
|
4. |
Cieślik |
Anna |
1 |
|
5. |
Czerniawska |
Agnieszka |
217 |
|
6. |
Dudziak-Gaj |
Ewa |
113 |
|
7. |
Dziadosz |
Joanna |
s14 |
|
8. |
Gołębiowski |
Zbigniew |
Ad30 |
|
9. |
Gottlieb |
Marek |
111 |
|
10. |
Górnacka |
Izabela |
06A |
|
11. |
Grabowska |
Daria |
117 |
|
12. |
Gulewicz |
Anna |
101 |
|
13. |
Hołubniak |
Manuela |
201 |
|
14. |
Jackiewicz |
Katarzyna |
13 |
|
15. |
Jarosz |
Izabela |
111 |
|
16. |
Jurak |
Olga |
201 |
|
17. |
Kiewro |
Daniel |
17 |
|
18. |
Kochman |
Grzegorz |
Z8 |
|
19. |
Kretowicz |
Ewelina |
211 |
|
20. |
Ksenycz |
Wiesław |
1 |
|
21. |
Kuźma |
Irena |
211 |
|
22. |
Lityński |
Paweł |
018 |
|
23. |
Parzuchowska |
Iwona |
06A |
|
24. |
Pasterczak |
Agata |
1 |
|
25. |
Pólkowska |
Danuta |
117 |
|
26. |
Rachwalski |
Łukasz |
Z8 |
|
27. |
Róg |
Elżbieta |
06A |
|
28. |
Słowiński |
Sławomir |
s14 |
|
29. |
Spila |
Dorota |
1 |
|
30. |
Spólnik-Łuczak |
Dorota |
13 |
|
31. |
Szeliga-Gawrońska |
Sylwia |
Z8 |
|
32. |
Szulc |
Przemysław |
113 |
|
33. |
Walas |
Anna |
17 |
|
34. |
Walewska-Szulc |
Małgorzata |
06A |
|
35. |
Wanecki |
Zdzisław |
s14 |
|
36. |
Woźniakiewicz |
Piotr |
Z8 |
|
37. |
Wrzos |
Stanisław |
Ad30 |
|
38. |
Zaguła |
Danuta |
101 |
|
39. |
Zaraś |
Beata |
Ad30 |
|
40. |
Żmiejewski |
Paweł |
s14 |
Lp. |
Stanowiska funkcyjne |
Sala |
1. |
Jolanta Rubiś–Kulczycka – dyrektor |
A 1 |
2. |
Ewa Kowalik– wicedyrektor ds. Liceum Ogólnokształcącego |
A 18 (sekretariat uczniowski) |
3. |
Małgorzata Majewska–Greń – wicedyrektor ds. szkolnictwa zawodowego |
A 18 (sekretariat uczniowski) |
4. |
Honorata Poźniak – kierownik szkolenia praktycznego |
A 2 |
5. |
Janczak Amelia – psycholog |
204A
|
6. |
Jasiurska Jolanta – pedagog |
104A
|
7. |
Litwiniec Anna – doradca zawodowy |
A14
|