DZIAŁ PRZYRODNICZY 2018/2019

 

FINAŁ MISTRZOSTW SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Kolejnym etapem Mistrzostw Szkoły w halowej piłce nożnej była finałowa faza imprezy, rozegrana systemem pucharowym 13 grudnia 2018 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE MIEJSCA NASZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH

W VIII Memoriale Mieczysława Banacha - rozegranym 15 grudnia 2018 roku w Polkowicach - w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" I miejsce zajęła Natalia Matwiszyn (kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego), III miejsce - Bartosz Jałowiecki (kl. I "a" Technikum), natomiast Magdalena Bartków (kl. III "a" Technikum) uplasowała się na IV miejscu.

Czytaj więcej...

 

ZAKOŃCZYLIŚMY UDZIAŁ W PROJEKCIE EDUKACYJNYM „PSYCHOEDUKACJA MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PRAWIDŁOWOŚCI ROZWOJOWYCH NA DANYM ETAPIE ŻYCIA

Od września do grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach mieli możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym „Psychoedukacja młodzieży w zakresie prawidłowości rozwojowych na danym etapie życia”, dzięki któremu uczestniczyli w warsztatach psychologicznych dla klas pierwszych prowadzonych przez psychologa – panią mgr Justynę Konowalczyk, oraz w serii warsztatów nt. seksualności prowadzonych przez psychologa i seksuologa – panią mgr Aleksandrę Żyłkowską.

Czytaj więcej...

 

WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Informujemy, że rozstrzygnięto konkursy ogłoszone w październiku przez bibliotekę szkolną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Czytaj więcej...

 

ZAGRALI Z MIKOŁAJEM!

6 grudnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja szkolnego Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkowej "Grajem z Mikołajem". W imprezie wzięła udział imponująca ilość drużyn (17!) ze wszystkich typów szkół.

Czytaj więcej...

 

PODSUMOWANIE AKCJI "NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018"

Do naszej szkoły dotarło zaproszenie dla pani Manueli Hołubniak - nauczyciela matematyki, wychowawcy kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego – która zwyciężyła w tegorocznej odsłonie plebiscytu "Nauczyciel na medal" (POWIAT POLKOWICKI: kategoria "Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej"). Jeszcze raz gratulujemy i życzymy miłego pobytu we Wrocławiu!

 

MANUELA HOŁUBNIAK - "NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018"! NASZA SZKOŁA NA III MIEJSCU

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż w tegorocznej odsłonie plebiscytu "Nauczyciel na medal" (POWIAT POLKOWICKI: kategoria "Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej") zwyciężyła pani Manuela Hołubniak – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy, wychowawca kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego. Tym samym awansowała do wojewódzkiego finału plebiscytu (głosowanie ruszy w najbliższy piątek). Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim za głosy oddane na naszych kandydatów.

Czytaj więcej...

 

„SŁODKA JULKA” ZA NAMI

16 listopada 2018 r. uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w projekcie „Słodka Julka”, zorganizowanym przez OZPN Legnica, Miedziowe Centrum Zdrowia i Fundację Samodzielne.pl.

Czytaj więcej...

 

MARATON PRZYRODNICZY W MYŚLIBORZU

Od września do grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach mieli możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym „Psychoedukacja młodzieży w zakresie prawidłowości rozwojowych na danym etapie życia”, dzięki któremu uczestniczyli w warsztatach psychologicznych dla klas pierwszych prowadzonych przez psychologa – panią mgr Justynę Konowalczyk, oraz w serii warsztatów nt. seksualności prowadzonych przez psychologa i seksuologa – panią mgr Aleksandrę Żyłkowską.

Czytaj więcej...

 

PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA!

17 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych "Dopalacze i inne narkotyki – nowe zagrożenia w środowisku szkolnym. Profilaktyka narkomanii", prowadzonych przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, komisarza Łukasza Rachwalskiego.

Czytaj więcej...

 

CO DALEJ? GDZIE POTEM? - SZUKALIŚMY ODPOWIEDZI NA SALONIE MATURZYSTÓW

11 września 2018 roku klasy trzecie Liceum Ogólnokształcącego i czwarte Technikum udały się do Wrocławia, by uczestniczyć w kolejnym Salonie Maturzystów.

Czytaj więcej...

 

"ŚWIĘTO MŁODZIEŻY – MOSTY ZAMIAST MURÓW"

7 września 2018 roku był dla uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia kolejnym dniem integracji w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

 

DZIAŁ PRZYRODNICZY 2015/2016

DZIAŁ PRZYRODNICZY 2016/2017

DZIAŁ PRZYRODNICZY 2017/2018

DZIAŁ PRZYRODNICZY 2019/2020