Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galery lub określony folder nie istnieje.

Kornelia SzumańskaUczniowie naszej szkoły brali udział w IV edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy (AMP). Organizatorem tej ciekawej formy edukacyjnej była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie.

Przedsięwzięcie miało na celu rozwijanie wiedzy i zainteresowań młodzieży. Uczniowie zdobywali umiejętności z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości i ekonomii, a także poznawali nowe formy pracy i nauki. Był to cykl wykładów on-line w okresie od grudnia 2017 do marca 2018 r. Każdy wykład kończył się quizem, który uczniowie musieli rozwiązać. W projekcie uczestniczyło siedemdziesięciu 75 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa dolnośląskiego

Rywalizację o „Tytuł najskuteczniejszego uczestnika IV edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy” wygrała Kornelia Szumańska, uczennica klasy I „b” Technikum. Julia Rolak zajęła IV miejsce, a Kacper Oprządek uplasował się na XXII pozycji. Julia i Kacper to także uczniowie klasy I „b” Technikum.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym przedsiębiorcom zaangażowania, wytrwałości, systematyczności, pracowitości i wiedzy. Kornelia, Julia i Kacper są przykładem tego, że wymienione cechy osoby przedsiębiorczej zawsze przekładają się na sukces.

Opracowanie: Elżbieta Grabowska (opiekun młodzieży)

Zdjęcia: Kornelia Szumańska odbierająca pamiątkowy dyplom z rąk Wicedyrektor – Pani Małgorzaty Majewskiej-Greń.

 

GALERIA ZDJĘĆ:

{gallery}gal373{/gallery}