Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galery lub określony folder nie istnieje.

Dzień Talentów6 kwietnia 2018 roku gościliśmy w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach dwie grupy polkowickich gimnazjalistów, by przybliżyć im szczegóły oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019, zapoznać ich z wyjątkową atmosferą szkoły oraz przekonać, że swoją przyszłość mają na wyciągnięcie ręki.

Dyrektor Szkoły, pan Zbigniew Gołębiowski, oraz panie wicedyrektor: Jolanta Rubiś-Kulczycka i Małgorzata Majewska-Greń powitali gimnazjalistów i zaprosili ich do nauki w Zespole Szkół w Polkowicach - znakomicie przygotowującym do egzaminów maturalnych i zawodowych, dbającym o bezpieczeństwo uczniów, kładącym nacisk na realizowanie młodzieńczych ambicji, pasji i zainteresowań. Przewodniczący Samorządu Szkolnego, Marcin Tatarynowicz, opowiedział o swoich pozytywnych i wyjątkowych doświadczeniach płynących z wyboru właśnie naszej szkoły, zachęcając do nauki i zabawy w jej murach.

Gimnazjaliści obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą zarówno oferty Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia, jak i ukazującą życie szkoły, realizowane liczne projekty i przedsięwzięcia, zajęcia pozaszkolne i edukację sportową. "Wschodzące Gwiazdy" oraz "Koraliny" dały energetyczny i dynamiczny popis swoich wokalnych, scenicznych i tanecznych umiejętności, pokazując, że nie samą nauką żyje uczeń. Z kolei polonista Daddy Przemek & The Daugters (uczennice: Ola i Natalia) zaprezentowali własną wersję dawnego hitu grupy Boney M.

Chętni uczniowie wzięli udział między innymi w warsztatach fotograficznych, chemicznych, psychologicznych, elektrotechnicznych i elektronicznych czy carvingu, przekonując się na własne oczy (oraz uszy i ręce), jak wiele możliwości otwiera przed nimi Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Jedyna taka szkoła w okolicy!

Relacja TV Polkowice: https://www.youtube.com/channel/UCjmrPO5yLbvjmy7PwjcaHkQ

Opracowanie: Przemysław Szulc

 

GALERIA ZDJĘĆ:

{gallery}gal364{/gallery}