ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37)

Czytaj więcej...

 

I NOC Z JĘZYKIEM ZA NAMI

W nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Czytaj więcej...

 

NAJPIERW PROFILAKTYKA, POTEM RELAKS

Profilaktyka10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 at i 2 at odwiedzili Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania.

Czytaj więcej...

 

SZKOLNICTWO ZAWODOWE? OCZYWIŚCIE, ŻE DO PRZODU!

Pora na kolejne podsumowanie roku 2016/2017 – tym razem dotyczyć ono będzie polkowickiego Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Również jeśli chodzi o ten typ kształcenia mamy się czym pochwalić.

Czytaj więcej...

 

NIE MA JAK MATMA W GÓRACH!

W dniach 16-18 października 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wzięli udział w obozie matematycznym. W pięknych górskich, jesiennych i ciepłych klimatach zmagali się z zadaniami z najważniejszych działów matematyki.

Czytaj więcej...

 

NASZ TALENT

Patrycja Łączka – uczennica klasy II "b" Technikum (technik organizacji reklamy). Interesuję się sztuką i biologią. Uwielbia zwierzęta, naturę, podróże, niektórych artystów, chałwę słonecznikową, wschody słońca oraz memy. W wolnym czasie głównie tworzy, czasami ogląda seriale i gra w niewymagające wysiłku gry. Marzy o szczęśliwym życiu.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2016/2017

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2015/2016