I NOC Z JĘZYKIEM ZA NAMI

W nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Czytaj więcej...

 

KLASY MUNDUROWE NA OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie grupy mundurowej z klasy II „b” Liceum Ogólnokształcącego w Polkowicach – wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Jackiewicz – zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach na uroczystość patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która odbyła się 10 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...

 

UCZCILIŚMY NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

 

PORZĄDKUJEMY GROBY

Przed uroczystością Wszystkich Świętych w ramach zadań wolontariackich, zaproponowanych przez opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu - panią Jadwigę Berestecką, klasa II "b" LO, III "a" T i III "b" T udały się na polkowicki cmentarz w celu porządkowania opuszczonych grobów.

Czytaj więcej...

 

PROFILAKTYKA I TRAMPOLINY

19 października 2017 roku uczniowie klasy I bt, II bt oraz I b LO uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu był wykład profilaktyczny pt. „Profilaktyka zaburzeń nastroju w okresie dorastania”.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018.

Czytaj więcej...

 

KLASY MUNDUROWE 2016/2017

KLASY MUNDUROWE 2015/2016