„PRZEPIS NA UDANĄ PIĄTKOWĄ NOC – BIERZEMY KALKULATOR I CIEPŁY KOC”

MatematykaMatematyczna noc (17 listopada) była nietypową rozgrzewką do próbnej matury, która odbyła się dzisiaj. Impreza miała na celu popularyzowanie matematyki, a także uświadomienie uczniom faktu, że matematyka może być barwna i wesoła.

Czytaj więcej...

 

I NOC Z JĘZYKIEM ZA NAMI

W nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Czytaj więcej...

 

TĘCZA KOLORÓW W LABORATORIUM CHEMICZNYM

Jak zmienić żółtą barwę w pomarańczową? Nic trudnego. Ale z intensywnego fioletu w ciągu sekundy otrzymać soczystą zieleń – to już coś! Takie „czary” znają chemicy z kl. III „a” LO i III „c” LO po zajęciach na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj więcej...

 

NIE MA JAK MATMA W GÓRACH!

W dniach 16-18 października 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wzięli udział w obozie matematycznym. W pięknych górskich, jesiennych i ciepłych klimatach zmagali się z zadaniami z najważniejszych działów matematyki.

Czytaj więcej...

 

"SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

KONKURS NA OKŁADKĘ PUBLIKACJI ROZSTRZYGNIĘTY!

Informujemy, że rozstrzygnięto konkurs na okładkę publikacji „Srebrny jubileusz Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - ilustrowane kalendarium wydarzeń”, ogłoszony w czerwcu bieżącego roku przez bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej...

 

PODZIĘKOWANIA

Zapraszamy do zapoznania się z podziękowaniami, jakie otrzymaliśmy od Zarządu Powiatu Polkowickiego.

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA PRZYRODNICZO-MEDYCZNA 2016/2017

EDUKACJA PRZYRODNICZO-MEDYCZNA 2015/2016