ARTYSTKI SPOD GIEWONTU U NAS!

Informujemy, iż znakomite aktorki z Teatru Witkacego w Zakopanem - Dorota Ficoń i Adrianna Jerzmanowska - poprowadzą w dniach 7-8 grudnia 2017 r. warsztaty dla zespołu naszego szkolnego teatru "Anty-dotum". Zapraszamy!

Czytaj więcej...

 

KONTROWERSJE PO "MAKBECIE" WE WROCŁAWSKIM "CAPITOLU"

W ramach "Weekendu z Kulturą Wysoką" 17 listopada 2017 r. 50-osobowa grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego miała okazję zobaczyć arcydzieło Szekspira w reżyserii Agaty Dudy-Gracz.

Czytaj więcej...

 

I NOC Z JĘZYKIEM ZA NAMI

W nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Czytaj więcej...

 

KLASY MUNDUROWE NA OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie grupy mundurowej z klasy II „b” Liceum Ogólnokształcącego w Polkowicach – wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Jackiewicz – zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach na uroczystość patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która odbyła się 10 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...

 

UCZCILIŚMY NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

 

„SALON MATURZYSTÓW" 2017

21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej...

 

KONKURS NA OKŁADKĘ PUBLIKACJI ROZSTRZYGNIĘTY!

Informujemy, że rozstrzygnięto konkurs na okładkę publikacji „Srebrny jubileusz Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - ilustrowane kalendarium wydarzeń”, ogłoszony w czerwcu bieżącego roku przez bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej...

 

CZYTALIŚMY "WESELE"

Materiał TV Polkowice: https://youtu.be/lPZEIiBFKGo. A wśród rozmówców nasza uczennica - Magda Dziuk z kl. III "c" Liceum Ogólnokształcącego.

 

 

PODZIĘKOWANIA

Zapraszamy do zapoznania się z podziękowaniami, jakie otrzymaliśmy od Zarządu Powiatu Polkowickiego.

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA HUMANISTYCZNA 2015/2016

EDUKACJA HUMANISTYCZNA 2016/2017