Stypendia30 listopada 2017 roku w Centrum Kultury "Agora" we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach reprezentowały: Magdalena Dziuk z kl. III "c" Liceum Ogólnokształcącego i Anna Skrzydłowska z kl. IV Technikum (technik organizacji reklamy), którym towarzyszył Dyrektor Szkoły, pan Zbigniew Gołębiowski.

Podczas uroczystości najlepsi uczniowie naszego regionu odebrali pamiątkowe dyplomy z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty - pana Roman Kowalczyka. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały osoby, która osiągnęły najwyższą średnią ocen na dany typ szkoły lub wykazały się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej celujące stopnie, a z pozostałych przedmiotów - stopnie co najmniej dobre.

Dopełnieniem tego wyjątkowego spotkania były występy wychowanków Centrum Kultury "Agora", którzy zachwycili obecnych piękną grą na skrzypcach, szczególnie zaś - wykonaniem utworu "Les Champs Élysées" (za co otrzymali gromkie brawa).

Gratulujemy naszym stypendystkom i życzymy im dalszych sukcesów!


GALERIA ZDJĘĆ: