A- A A+
  • 2zdawalnosc1.jpg
  • 3zdawalnosc2.jpg
  • 4zdawalnosc5.jpg
  • 5zdawalnosct1.jpg
  • 6zdawalnosct2.jpg
  • 7zdawalnosct3.jpg
  • 8zdawalnosct4.jpg
  • 91baner.jpg
  • 92baner.jpg

Dnia 06 grudnia 2017 r. o godz. 1630 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas maturalnych (Liceum Ogólnokształcącego i Technikum) według poniższego harmonogramu.

Podczas spotkania zostaną przekazane rodzicom między innymi informacje o przewidywanych ocenach półrocznych.

Następnie od godz. 1715 do 1800 odbędą się konsultacje z nauczycielami uczącymi we wszystkich klasach.

Harmonogram spotkań z rodzicami
06 grudnia 2017 r. godz. 1630


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

Uwagi

 1

 III a

 Sylwia Szeliga-Gawrońska

Ad 31

 

 2 

 III b

 Ewa Kowalik

10

 

 3

 III c

 Irena Kuźma

210

 

TECHNIKUM

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

Uwagi

 1 

 IV tio

 Beata Zaraś

Ad 3

 

 2 

 IV teh

 Daria Grabowska

115

 

 

Harmonogram konsultacji
06 grudnia 2017 r. godz. 1715 – 1800

Lp.

Nazwisko

Imię

Sala

Uwagi

 1

 Babiak-Tutko

 Justyna

1

 

 2 

 Berestecka

 Jadwiga

018

 

 3 

 Błażejczyk

 Piotr

Ad30

 

 4  

 Bobak 

 Dariusz

1

 

 5 

 Chyb

 Amelia

104A

gabinet
psychologa szkolnego

 6 

 Cieślik

 Anna

1

 

 7

 Czerniawska

 Agnieszka

217

 

 8

 Dudziak-Gaj

 Ewa

113

 

 9 

 Dziadosz

 Joanna

s14

 

 10 

 Gottlieb

 Marek

111

 

 11 

 Górnacka

 Izabela

06A

 

 12 

 Grabowska

 Daria

117

 

 13 

 Hołubniak

 Manuela

201

 

 14 

 Jackiewicz

 Katarzyna

13

 

 15 

 Jarosz

 Izabela

111

 

 16 

 Jurak

 Olga

201

 

 17 

 Jasiurska

 Jolanta

A32

gabinet
pedagoga szkolnego

 18 

 Kiewro

 Daniel

17

 

 19 

 Kochman

 Grzegorz

101

 

 20 

 Kowalik

 Ewa

11

 

 21 

 Kretowicz

 Ewelina

211

 

 22 

 Ksenycz

 Wiesław

1

 

 23 

 Kulhawiec

 Daniel

111

 

 24 

 Kuźma

 Irena

211

 

  25 

 Litwiniec

 Anna

A14

gabinet
doradcy zawodowego

 26  

 Lityński

 Paweł

018

 

 27 

 Marciniak 

 Iwona

17

 

 28 

 Parzuchowska

 Iwona

06A

 

 29 

 Pasterczak  

 Agata

1

 

 30 

 Rachwalski

 Łukasz

Z8

 

 31 

 Róg

 Elżbieta

06A

 

 32 

 Rusinek

 Łukasz

17

 

 33 

 Słowiński

 Sławomir

s14

 

 34 

 Spólnik-Łuczak

 Dorota

13

 

 35 

 Szeliga-Gawrońska

 Sylwia

Z8

 

 36 

 Szulc

 Przemysław

113

 

 37  

 Walas

 Anna

17

 

 38 

 Walewska-Szulc

 Małgorzata

06A

 

 39 

 Wanecki

 Zdzisław

s14

 

 40 

 Woźniakiewicz

 Piotr

Z8

 

 41 

 Wrzos

 Stanisław

Ad30

 

 42 

 Zaguła

 Danuta

101

 

 43 

 Zaraś

 Beata

Ad30

 

 44 

 Żmiejewski

 Paweł

s14

 

 

Lp. Kadra kierownicza Sala
 1 

 Zbigniew Gołębiowski – dyrektor

A 1
 2 

 Jolanta Rubiś–Kulczycka – wicedyrektor ds. ogólnokształcących

A 18 (sekretariat uczniowski)
 3 

 Małgorzata Majewska–Greń – wicedyrektor ds. zawodowych

A 18 (sekretariat uczniowski)
 4 

 Honorata Poźniak – kierownik szkolenia praktycznego

A 2

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.