nocW nocy z 17 na 18 listopada 2017 roku odbyła się I Noc z Językiem Angielskim. W przedsięwzięciu brało udział 14 uczniów z klas 1a, 1b i 4tio. Młodzież przybyła do szkoły w wyborowych nastrojach i właśnie takie nastroje utrzymywały się do samego rana.

Uczniowie zapoznali się z kulturą krajów anglojęzycznych, stereotypami dotyczącymi tychże krajów oraz poznali typowe przykłady angielskiego humoru. Następnie mieli czas aby przygotować memy w języku angielskim (czemu towarzyszył śmiech i dobra zabawa). Potem przystąpiliśmy do jakże dobrze znanej każdemu Familiady.

Nie brakowało także innych zabaw językowych w języku angielskim, jak i chwili z poezją angielską. Dziewczyny miały możliwość wykazania się talentem wokalnym podczas karaoke. Znaleźliśmy także czas na chwile relaksu przy wspólnej kolacji, projekcji „Małej Brytanii” i ciekawych filmów.

Wyszliśmy ze szkoły zmęczeni, ale zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawej nocy.

Anna Walas


GALERIA ZDJĘĆ: