21 września 2017 roku uczniowie klasy IV Technikum oraz III Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili wrocławski „Salon Maturzystów” Perspektywy 2017 zorganizowany w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Egzaminacyjnej we Wrocławiu, gdzie mogli uzyskać wiele cennych porad i informacji na temat matury. Ponadto mieli możliwość zdobycia wielu cennych informacji dotyczących zasad rekrutacji na kilkudziesięciu uczelni. Mogli tam nie tylko uzyskać wiadomości na temat interesujących ich kierunków, ale także porozmawiać z przedstawicielami szkół wyższych, dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji, warunkach studiowania, perspektywach zatrudnienia.

Pozyskane informacje z pewnością pomogą maturzystom przy podejmowaniu dalszych decyzji życiowych.

Poza tym wyjazd uświadomił im, że matura zbliża się wielkim krokami. Teraz pozostaje już tylko wziąć się do nauki!

lPerspektywy