Chcesz zarobić i mieć fundusze na własne wydatki? Lubisz kontakt z ludźmi? Pragniesz poprawić jakość środowiska? Jeśli odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "TAK" chociaż na jedno pytanie - informujemy o ofercie pracy jako ANKIETER/ANKIETERKA!

Do Twoich zadań będzie należało przeprowadzenie badania w terenie w formie ankiety oraz prowadzenie zebranych danych do systemu informatycznego. Oferta obejmuje pracę umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności, współpracę w opariu o umowę cywilno-prawną oraz szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań.

Mile widziane osoby komunikatywne, o wysokiej kulturze osobistej, energiczne i rzetelne.

Zainteresowani winni przesłać dokumenty aplikacyjne z tematem: ANKIETER - IMIĘ I NAZWISKO - MIEJSCOWOŚĆ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się pod numerem telefonu +48 784 906 717.

praca