A- A A+
  • 01-srebrny-jubileusz-zs-w-polkowicach.jpg
  • 2zdawalnosc1.jpg
  • 3zdawalnosc2.jpg
  • 4zdawalnosc5.jpg
  • 5zdawalnosct1.jpg
  • 6zdawalnosct2.jpg
  • 7zdawalnosct3.jpg
  • 8zdawalnosct4.jpg
  • 91baner.jpg
  • 92baner.jpg

Serdecznie zapraszamy na Narodowe Czytanie "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego, które odbędzie się 2 września 2017 roku (sobota) w godz. 11.00-13.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.

PS. Uwaga, uczniowie! Wiemy, że - jak co roku - stawicie się w bibliotece, ale z przyjemnością informujemy, że nauczyciele języka polskiego przewidzieli dla Was "gratyfikację" za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! :-)

narodoweczytanie2017

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.