Dnia 04 stycznia 2017 r. o godz. 16.30 odbędą się spotkania z rodzicami według poniższego harmonogramu.
Podczas spotkania wychowawcy klas I i II Liceum Ogólnokształcącego, I, II i III Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowejpowinni przekazać rodzicom między innymi informacje o przewidywanych ocenach półrocznych.
Następnie od godz. 17.15 do 18.00 odbędą się konsultacje z nauczycielami uczącymi we wszystkich klasach.
Harmonogram spotkań z rodzicami
04 stycznia 2017 r. godz. 16.30
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
1a |
p. Ewa Dudziak-Gaj |
116 |
|
2. |
1b |
p. Katarzyna Jackiewicz |
14 |
|
3. |
2a |
p. Sylwia Szeliga-Gawrońska |
Ad10 |
|
4. |
2b |
p. Ewa Kowalik |
10 |
|
5. |
2c |
p. Irena Kuźma |
210 |
|
6. |
3a |
p. Danuta Zaguła |
102 |
|
7. |
3b |
p. Manuela Hołubniak |
202 |
|
TECHNIKUM
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
1at |
p. Elżbieta Róg |
06 |
|
2. |
1bt |
p. Anna Walas |
16 |
|
3. |
1at |
p. Anna Gulewicz |
103 |
|
4. |
2bt |
p. Piotr Błażejczyk |
Ad34 |
Spotkanie zostanie wyznaczone w innym terminie |
5. |
3tio |
p. Beata Zaraś |
Ad31 |
|
6. |
3teh |
p. Marzena Hanke |
Z7 |
|
7. |
4ae |
p. Małgorzata Walewska-Szulc |
215 |
|
8. |
4hor |
p. Izabela Górnacka |
014 |
|
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Lp. |
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
Uwagi |
1. |
1az |
p. Marek Gottlieb |
204 |
|
2. |
1bz |
p. Izabela Jarosz |
110 |
|
3. |
2az |
p. Iwona Marciniak |
3 |
|
4. |
2bz |
p. Beata Ptaszek |
15 |
|
5. |
3az |
p. Daria Grabowska |
115 |
|
6. |
3bz |
p. Dorota Morgiel |
2 |
|
Harmonogram konsultacji
04 stycznia 2017 r. godz. 17.15– 18.00
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Sala |
UWAGI |
1. |
Bartkiewicz |
Radosław |
06A |
|
2. |
Berestecka |
Jadwiga |
018 |
|
3. |
Bobak |
Dariusz |
1 |
|
4. |
Chyb |
Amelia |
104A |
gabinet |
5. |
Czerniawska |
Agnieszka |
217 |
|
6. |
Dudziak-Gaj |
Ewa |
113 |
|
7. |
Gottlieb |
Marek |
111 |
|
8. |
Górnacka |
Izabela |
06A |
|
9. |
Górski |
Krzysztof |
101 |
|
10. |
Grabowska |
Daria |
117 |
|
11. |
Gulewicz |
Anna |
101 |
|
12. |
Hanke |
Marzena |
Z8 |
|
13. |
Hołubniak |
Manuela |
201 |
|
14. |
Jackiewicz |
Katarzyna |
13 |
|
15. |
Jarosz |
Izabela |
111 |
|
16. |
Jurak |
Olga |
201 |
|
17. |
Jasiurska |
Jolanta |
A32 |
gabinet |
18. |
Kiewro |
Daniel |
17 |
|
19. |
Kochman |
Grzegorz |
101 |
|
20. |
Kowalik |
Ewa |
11 |
|
21. |
Krysztopolski |
Mariusz |
Z8 |
|
22. |
Ksenycz |
Wiesław |
1 |
|
23. |
Kuźma |
Irena |
211 |
|
24. |
Litwiniec |
Anna |
A14 |
gabinet |
25. |
Marciniak |
Iwona |
17 |
|
26. |
Morgiel |
Dorota |
1 |
|
27. |
Pasterczak |
Agata |
1 |
|
28. |
Pólkowska |
Danuta |
117 |
|
29. |
Ptaszek |
Beata |
s14 |
|
30. |
Rachwalski |
Łukasz |
Z8 |
|
31. |
Róg |
Elżbieta |
06A |
|
32. |
Słowiński |
Sławomir |
s14 |
|
33. |
Spólnik-Łuczak |
Dorota |
13 |
|
34. |
Szeliga-Gawrońska |
Sylwia |
Z8 |
|
35. |
Szulc |
Przemysław |
113 |
|
36. |
Uryga |
Marcin |
018 |
|
37. |
Walas |
Anna |
17 |
|
38. |
Walewska-Szulc |
Małgorzata |
06A |
|
39. |
Wanecki |
Zdzisław |
s14 |
|
30. |
Wrzos |
Stanisław |
Ad30 |
|
31. |
Zaguła |
Danuta |
101 |
|
32. |
Zaraś |
Beata |
Ad30 |
|
33. |
Żmiejewski |
Paweł |
s14 |
|
Lp. |
Kadra kierownicza |
Sala |
1. |
Zbigniew Gołębiowski – dyrektor |
A 1 |
2. |
Jolanta Rubiś–Kulczycka – wicedyrektor ds. ogólnokształcących |
A 18 (sekretariat uczniowski) |
3. |
Małgorzata Majewska–Greń – wicedyrektor ds. zawodowych |
A 18 (sekretariat uczniowski) |
4. |
Honorata Kajewska – kierownik szkolenia praktycznego |
A 2 |