MAMY „EUROPĘ NA WIDELCU”!

Kadra Hufca Pracy Polkowice powitała uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach i Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie, którzy zakończyli staże zawodowe odbywane w Lipsku (Niemcy) w ramach projektu „Europa na widelcu”. W tamtejszych zakładach gastronomicznych młodzież szlifowała swoje umiejętności i zwiedzała Saksonię.

Czytaj więcej...

PRACOWNIA KSZTAŁCENIA W ZAWODZIE ELEKTROMECHANIK OTWARTA!

21 kwietnia 2017 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pracowni, która posłuży kształceniu teoretycznemu i praktycznemu w zawodzie elektromechanik.

Czytaj więcej...

UCZESTNICY HUFCA PRACY W POLKOWICACH KOŃCZĄ PRZYGOTOWANIA DO WYJAZDU W RAMACH PROJEKTU „EUROPA NA WIDELCU”

Dzięki współpracy Hufca Pracy Polkowice z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Legnicy oraz Punktem Pośrednictwa Pracy w Lubinie kadra hufca pozyskała informację o nowym programie unijnym wdrażanym przez OHP – tym razem nie na rzecz absolwentów, ale aktualnie uczącej się młodzieży.

Czytaj więcej...

MARCEL JASIŃSKI - NASZ MISTRZ W KICK-BOXINGU!

Marcel Jasiński, uczeń klasy 1 "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej, został Mistrzem Polski PZKB (Polskiego Związku Kick-boxingu) w formule oriental rules, które odbyły się w Starachowicach.

Czytaj więcej...

ELEKTROMECHANICY POGŁĘBIAJĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI

14 grudnia 2016 roku grupa elektromechaników z kl. I "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyła - wraz z opiekunem, panem Piotrem Błażejczykiem - w warsztatach zawodoznawczych w Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odwiedził wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich gość, czyli Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

WYJĄTKOWY KONCERT PROFILAKTYCZNY

30 listopada 2016 r. uczniowie klas I i II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w koncercie profilaktycznym pn. "Rysiek przestrzegał mnie przed braniem", zawierającym elementy profilaktyki uzależnień i wspomnień o Ryszardzie Riedlu - artyście grupy „Dżem” uwikłanym w nałóg. Organizatorem przedsięwzięcia było Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych.

Czytaj więcej...

 

ELEKTROMECHANIK 2017/2018