MAMY „EUROPĘ NA WIDELCU”!

Kadra Hufca Pracy Polkowice powitała uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach i Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie, którzy zakończyli staże zawodowe odbywane w Lipsku (Niemcy) w ramach projektu „Europa na widelcu”. W tamtejszych zakładach gastronomicznych młodzież szlifowała swoje umiejętności i zwiedzała Saksonię.

Czytaj więcej...

 

UCZESTNICY HUFCA PRACY W POLKOWICACH KOŃCZĄ PRZYGOTOWANIA DO WYJAZDU W RAMACH PROJEKTU „EUROPA NA WIDELCU”

Dzięki współpracy Hufca Pracy Polkowice z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Legnicy oraz Punktem Pośrednictwa Pracy w Lubinie kadra hufca pozyskała informację o nowym programie unijnym wdrażanym przez OHP – tym razem nie na rzecz absolwentów, ale aktualnie uczącej się młodzieży.

Czytaj więcej...

 

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odwiedził wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich gość, czyli Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

 

WYJĄTKOWY KONCERT PROFILAKTYCZNY

30 listopada 2016 r. uczniowie klas I i II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w koncercie profilaktycznym pn. "Rysiek przestrzegał mnie przed braniem", zawierającym elementy profilaktyki uzależnień i wspomnień o Ryszardzie Riedlu - artyście grupy „Dżem” uwikłanym w nałóg. Organizatorem przedsięwzięcia było Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych.

Czytaj więcej...

KLASY WIELOZAWODOWE 2017/2018

KLASY WIELOZAWODOWE 2015/2016