IX MIEJSCE KOSZYKAREK

W dniach 6-9 czerwca 2017 roku w Żyrardowie odbył się Finał Ogólnopolski Licealiady w koszykówce dziewcząt. W finale tym startowała reprezentacja Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - jako reprezentant Dolnego Śląska.

Czytaj więcej...

 

OSTATNI WYSTĘP NASZYCH LEKKOATLETÓW

31 maja 2017 roku we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostw w lekkiej atletyce uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

 

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

1 czerwca okazał się bardzo dobrą okazją, aby aktywnie i sportowo spędzić dzień w murach szkoły.

Czytaj więcej...

 

POSZLIŚMY "RAZEM PO ZDROWIE"

29 maja 2017 r. miał miejsce rajd pieszy (w formie marszu nordic walking) z udziałem uczniów naszej szkoły. Jego organizatorem był zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

 

"CHCEMY BYĆ SPRAWNI"

Zapraszamy na Dzień Dziecka na sportowo.

Czytaj więcej...

 

NIE TYLKO SPORT SZKOLNY JEST WAŻNY!

20 maja 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wzięli udział w V Siatkarskim Memoriale im. Kingi Resiak, upamiętniającym uczennicę lubińskiego II LO, która kilka lat temu przegrała walkę z białaczką.

Czytaj więcej...

 

V MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY

W dniach 6-7 maja 2017 r. w Krzyżowej koło Świdnicy odbył się finał wojewódzki XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego. Powiat polkowicki oraz powiat lubiński – w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – reprezentowała drużyna naszej szkoły w składzie: Bartosz Bocoń, Dariusz Rystwej, Pola Sydorów (wszyscy z klasy II "c" LO).

Czytaj więcej...

 

"RAZEM PO ZDROWIE"

Zapraszamy uczniów (i ich rodziców) oraz nauczycieli z naszej szkoły na rajd nordic walking, który odbędzie się 29 maja 2017 r. (start o godz. 9.00).

Czytaj więcej...

 

MCDONALD'S STREETBALL NIGHT POLKOWICE 2017

Miłośników koszykówki, dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku, których (jak wiadomo) w naszej szkole nie brakuje, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju, odbywającego się pod patronatem Burmistrza Polkowic - Pana Wiesława Wabika i Starosty Polkowickiego - Pana Marka Tramś.

Czytaj więcej...

 

KONKURS "LICZYMY KROKI"

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie "Liczymy kroki".

Czytaj więcej...

BRĄZOWE DZIEWCZĘTA!

24 kwietnia 2017 roku we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady w Aerobiku Rekreacyjnym dziewcząt. W walce o medale rywalizacja była niezwykle wyrównana, do ostatniej chwili nikt nie był pewny zwycięstwa.

Czytaj więcej...

 

IV MIEJSCE KOSZYKARZY NA DOLNYM ŚLĄSKU!

10 marca 2017 roku we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski w koszykówce chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - po zaciętych meczach - zajęła w nim IV miejsce.

Czytaj więcej...

 

HISTORYCZNE ZŁOTO KOSZYKAREK! NIEPOKONANE JEDENASTY RAZ Z RZĘDU!!!

7 marca 2017 roku w sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Polkowicach rozegrany został Finał Dolnośląski Licealiady w koszykówce dziewcząt.

Czytaj więcej...

 

SREBRO MATEUSZA FELKELA!

W dniach 24-26 lutego 2017 r. w Pieszycach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska kadetów, juniorów, młodzieżowców i seniorów w boksie. Zawody te były debiutem Mateusza Felkela (kl. III „b” LO) w kategorii wiekowej „młodzieżowiec” (18-24 lata), w której walki odbywają się już bez kasków..

Czytaj więcej...

 

SREBRNI SZCZYPIORNIŚCI

9 lutego 2017 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Dolnośląskiej Licealiady.

Czytaj więcej...

 

GOSPODARZE RÓWNIEŻ MAŁO GOŚCINNI

8 lutego 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rozegrany został Finał Strefy Legnickiej w koszykówce chłopców.

Czytaj więcej...

 

NIEGOŚCINNE GOSPODYNIE...

1 lutego 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach został rozegrany Finał Strefy Legnickiej w koszykówce dziewcząt. Reprezentacja ZS Polkowice okazała mało gościnna dla rywalek, gromiąc kolejno LO ze Złotoryi (91:6), a następnie ZSE z Legnicy (75:22).

Czytaj więcej...

 

GRAMY DALEJ!

17 stycznia 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rozegrany został Półfinał Strefy Legnickiej w koszykówce dziewcząt. Rewelacyjna postawa reprezentantek naszej szkoły zaowocowała dobrą grą i wysokimi wygranymi.

Czytaj więcej...

 

TURNIEJ "SPORTOWO NA HALOWO"

W grudniu 2016 r. został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Szkoły w  halowej piłce nożnej – "Sportowo na halowo". W rozgrywkach, zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego, wzięło udział 10 zespołów (w sumie 80 uczniów!) ze wszystkich typów szkół Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego ze szkolnego  Turnieju Mikołajkowego w piłce siatkowej (07.12.2016 r.).

Czytaj więcej...

 

POGRALI Z MIKOŁAJEM!

7 grudnia 2016 roku odbyła się kolejna edycja szkolnego Turnieju Mikołajkowego w piłce siatkowej. Tym razem w imprezie wzięła udział rekordowa ilość w drużyn (18!) ze wszystkich typów szkół.

Czytaj więcej...

 

UWAGA! GRAJEM Z MIKOŁAJEM!

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 7 grudnia (środa) 2016 roku. Startujemy od godz. 8.00. Do zobaczenia w sali gimnastycznej!

Czytaj więcej...

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ TUŻ, TUŻ!

7 grudnia (środa) 2016 roku o godz. 8.00 rusza Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Nie czekaj(cie)! Zgłoś(cie) swoją drużynę!

Czytaj więcej...

 

WYGRYWAMY W SIATKÓWKĘ

17 listopada 2016 roku zespoły dziewcząt i chłopców reprezentowały naszą szkołę w powiatowych rozgrywkach piłki siatkowej.

Czytaj więcej...

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ WYSTARTOWAŁY!

Zainaugurowano Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej, które rozgrywane będą na obiektach Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach do końca tego roku.

Czytaj więcej...

 

SYLWETKA: WIKTORIA KIERAT

Dziś kolejna indywidualność i kolejna gwiazda na sportowym firmamencie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Uczennica Technikum (w zawodzie technik spedytor). Młoda, piękna i zabójczo skuteczna. Kolarsko, rzecz jasna.

Czytaj więcej...

 

BIEG Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Gmina Polkowice, wzorem lat ubiegłych, zamierza uczcić Narodowe Święto Niepodległości poprzez organizację okolicznościowego biegu. Podobnie jak w roku poprzednim  bezpośrednim  organizatorem wydarzenia  będzie  Stowarzyszenie  TKKF   "Start"   Polkowice.   Początek   imprezy   przewidziany  jest   na   11 listopada 2016 r. o godz. 12.00 w polkowickim rynku.

Czytaj więcej...

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ WYSTARTOWAŁY!

Zainaugurowano Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej, które rozgrywane będą na obiektach Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach do końca tego roku.

Czytaj więcej...

 

SYLWETKA: MATEUSZ FELKEL

Za dnia uczeń Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, którego za kilka miesięcy czekają egzaminy maturalne. Po powrocie z lekcji książki i zeszyty zamienia na rękawice, kask i ochraniacz – jako utalentowany bokser i sportowiec.

Czytaj więcej...

 

JAKUB MICHALSKI WICEMISTRZEM EUROPY

15 września 2016 roku, podczas Mistrzostw Europy w Nowym Tomyślu, uczeń Technikum - Jakub Michalski - zdobył srebro w podnoszeniu ciężarów (w kategorii juniorów młodszych do lat 17).

Czytaj więcej...

 

PO RAZ DRUGI ZAŁOŻYLIŚMY "SPORTOWE GACIE"

14 września 2016 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się druga edycja Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego pod nazwą "Włóż sportowe gacie".

Czytaj więcej...

 

SPORT W SZKOLE 2017/2018

SPORT W SZKOLE 2015/2016