IX MIEJSCE KOSZYKAREK

W dniach 6-9 czerwca 2017 roku w Żyrardowie odbył się Finał Ogólnopolski Licealiady w koszykówce dziewcząt. W finale tym startowała reprezentacja Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - jako reprezentant Dolnego Śląska.

Czytaj więcej...

 

KAMPANIA „DRUGIE ŻYCIE” W NASZEJ SZKOLE

Celem kampanii “Drugie życie” jest promowanie przeszczepiania narządów wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, informowanie o korzyściach, które niesie za sobą ta terapia oraz edukacja w zakresie zagadnień medycznych, prawnych i etycznych związanych z przeszczepianiem narządów w naszym kraju...

Czytaj więcej...

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - FINAŁ POWIATOWY DLA ZESPOŁU SZKÓŁ W POLKOWICACH!

24.03.2017 r. w Gimnazjum nr 2 w Polkowicach odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"..

Czytaj więcej...

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - WYNIKI ETAPU GMINNEGO

Znamy wyniki eliminacji gminnych LX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Do kolejnego etapu awansowały: Emilia Chmielowska (kl. I "b" LO) i Katarzyna Jankowska (kl. III "a" LO)..

Czytaj więcej...

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO

16 stycznia 2017 r. odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"..

Czytaj więcej...

 

"MELANŻ. OCZEKIWANIA VS. RZECZYWISTOŚĆ"

Jakim typem melanżowicza jesteś? Co cię kręci? Zrób anonimowy quiz o imprezowaniu. Zobacz swoje oczekiwania vs. rzeczywistość!.

Czytaj więcej...

 

TURNIEJ "SPORTOWO NA HALOWO"

W grudniu 2016 r. został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Szkoły w halowej piłce nożnej – "Sportowo na halowo". W rozgrywkach, zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego, wzięło udział 10 zespołów (w sumie 80 uczniów!) ze wszystkich typów szkół Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach..

Czytaj więcej...

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego ze szkolnego Turnieju Mikołajkowego w piłce siatkowej (07.12.2016 r.)..

Czytaj więcej...

 

WYJĄTKOWY KONCERT PROFILAKTYCZNY

30 listopada 2016 r. uczniowie klas I i II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w koncercie profilaktycznym pn. "Rysiek przestrzegał mnie przed braniem", zawierającym elementy profilaktyki uzależnień i wspomnień o Ryszardzie Riedlu - artyście grupy „Dżem” uwikłanym w nałóg. Organizatorem przedsięwzięcia było Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych.

Czytaj więcej...

 

WARSZTATY "SYMULACJE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI"

25.10.2016 r. w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach zostały przeprowadzone warsztaty szkoleniowe prowadzone przez fundację Eudajmonia i Spółdzielnię Socjalną Inicjatywa pt. "Symulacje niepełnosprawności". Organizatorką warsztatów była pani Jadwiga Berestecka – opiekun Szkolnego Koła Wolontariat.

Czytaj więcej...

 

PO RAZ DRUGI ZAŁOŻYLIŚMY "SPORTOWE GACIE"

14 września 2016 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się druga edycja Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego pod nazwą "Włóż sportowe gacie".

Czytaj więcej...

 

 E-PAPIEROS JUŻ NIE NA SZKOLNYM KORYTARZU

Osoby poniżej 18 lat niebawem nie będą mogły kupić w sklepach już nie tylko tradycyjnych wyrobów tytoniowych, ale także e-papierosów. Nowe przepisy wprowadzają także zakaz używania e-papierosów w miejscach, gdzie palenie jest zabronione, np. na przystankach i w szkołach.

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA PROZDROWOTNA 2017/2018

EDUKACJA PROZDROWOTNA 2015/2016